Kompleks Wągrowca trwa

31 March 2012 19:56 w Aktualności, Liga, Mecze na Limanowskiego

Srogo zawiedli się ci, którzy liczyli na zwycięstwo Rakowa nad Nielbą. Raków przegrał bardzo wyraźnie i praktycznie przez całe spotkanie nie był w stanie zagrozić bramce gości.

Nielba wyszła na prowadzenie w 24 minucie. Po błędzie Mastalerza okazję wykorzystał były zawodnik Lecha Poznań ? Tomasz Mikołajczak. Po zmianie stron nad stadionem rozpętała się śnieżyca. Trudne warunki sprzyjały Nielbie i w ciągu pięciu minut zdobyła kolejne dwa, bardzo podobne do siebie gole. W tym momencie było praktycznie po meczu. Zasypujący linie śnieg zmusił w tej części meczu arbitra do zarządzenia kilkuminutowej przerwy. Pobyt w szatni niewiele pomógł i Raków dalej bił głową w mur. W końcówce meczu Nielba, po rzucie karnym, podwyższyła jeszcze na 0:4

RAKÓW CZĘSTOCHOWA ? NIELBA WĄGROWIEC 0:4 (0:1)
0:1 Mikolajczak T. (24?)
0:2 Mikolajczak T. (47?)
0:3 Pietrowski A. (52?)
0:4 Szczepaniak Ł. (88? ? karny)