Kolejne 3 punkty!

24 March 2012 23:35 w Aktualności, Drużyna, Liga

Czerwono-niebiescy znów zainkasowali 3 punkty. W rozgrywanym w Sosnowcu meczu pokonali Zagłębie 1:0. Bohaterem spotkania został strzelec jedynego gola ? Rafał Czerwiński.

W przekroju całego meczu to Zagłębie częściej było przy piłce. Zawodnicy z Sosnowca próbowali rozgrywać piłkę na połowie Rakowa, ale uważnie grająca obrona nie pozwalała na zbyt wiele w polu karnym Kosa. Decydująca akcja miała miejsce w 34 minucie. W polu karnym obrońców Zagłębia wymanewrował Czerwiński i płaskim strzałem w długi róg wyprowadził Raków na prowadzenie.

Końcówka meczu była bardzo nerwowa. Zagłębie za wszelką cenę chciało uratować choćby punkt i co rusz szturmowało na bramkę Rakowa. Dodatkowo kontuzji (najprawdopodobniej żeber) nabawił się Paweł Kowalczyk, którego z boiska do szpitala musiało odwieźć pogotowie. Ostatnie minuty ciągnęły się w nieskończoność. Na nasze szczęście Zagłębie nie wykorzystało dogodnych okazji i z Sosnowca wywozimy ciężko wywalczony komplet punktów.