RACOVIA BEER NIGHT PROMO – 18 LUTY – KLUB ZERO!

4 February 2011 11:06 w Aktualności

W dniu 18.02.2011 o godz.19:00 w Klubie Zero przy al.Niepodległości 11  odbędzie się impreza promocyjna pod nazwą Racovia Beer Night Promo.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków, Klub Zero i Bractwo Piwne serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta na to spektakularne wydarzenie.

W planach imprezy są:

1. Koncerty częstochowskich załóg hip-hopowych związanych z ruchem kibicowskim na Rakowie  oraz rockowych na czele z solistą zespołu Wyłączeni ? Krzysztofem Niedźwieckim.

2. Pokaz warzenia piwa przygotowany przez członków Bractwa Piwnego.

3. Prelekcja głównego technologa Browaru Na Jurze.

4. Panel dyskusyjny z  przedstawicielami klubu  Raków ? przedstawiciele zarządu klubu, trenerzy i piłkarze (możliwość zadawania pytań przez publiczność)

5. Sprawozdanie z działalności SKWR w 2010 roku i plany na obecny rok.

6. Konkursy z nagrodami przygotowane przez Bractwo Piwne.

7. Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

8. DJ Party ? na zakończenie DYSKOTEKA dla wszystkich.

Podczas trwania całej imprezy będzie można zakupić wszystkie cztery marki Racovii w niezwykle atrakcyjnej, niskiej cenie. Do dyspozycji będzie także stoisko z gadżetami Rakowa.

Wielkim zainteresowaniem powinno się też cieszyć stoisko ze sprzedażą karnetów na mecze rundy wiosennej Rakowa. Działacze naszego klubu przygotowali niespodziankę – podczas tej imprezy będzie można uzyskać aż 12% bonifikatę na każdy zakupiony karnet.

WSTĘP WOLNY. Serdecznie zapraszamy!