Wrócić z punktami

2 October 2013 13:16 w Aktualności

Już w najbliższy piątek (4 październik) o godzinie 19.00 rozlegnie się pierwszy gwizdek przy ul. Oleskiej 51 w Opolu. Raków Częstochowa po bardzo dobrych ostatnich tygodniach jedzie na spotkanie z Odrą z pewnością pełen wiary i nadziei na dobry wynik. Trener Jerzy Brzęczek w swojej talii ma do dyspozycji pełną kadrę zawodniczą, ale można się spodziewać, że na boisko wybiegnie drużyna, która od czterech spotkań nie zawodzi.

Wydaję się, że jeśli piłkarze Rakowa zagrają z pełnym zaangażowaniem oraz wolą walki, są w stanie wywieźć z Opola kolejne cenne punkty. O mobilizację zawodników zapewne zadbają kibole, których w ślad za Czerwono – Niebieskimi wyruszy blisko pół tysiąca.

Odra to jak wiadomo beniaminek II ligi zachodniej, póki co Opolanie są pod kreską i dobre występy przeplatają z tymi poniżej oczekiwań. Na swoim koncie gracze Odry zgromadzili do tej pory 12 punktów, co ciekawe aż sześć z dziesięciu spotkań rozegrali na własnym stadionie. Bilans przy Oleskiej, Odry to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. W piątek nasi rywale będą musieli “stanąć na głowie”, bo każda kolejna strata punktów może znacznie pogorszyć ich sytuacje ligową.