Otwarcie FighterShopu

17 January 2012 19:54 w Aktualności

Po wielu latach, nastąpiła zmiana oficjalnego punktu sprzedaży gadżetów Rakowa. W dniu 17 stycznia (najbliższy wtorek) otwarty zostanie FighterShop i to właśnie w tym miejscu będą również sprzedawane pamiątki czerwono-niebieskich fanów

Przeprowadzka gadżetów przebiegła bardzo sprawnie gdyż siedziba FighterShopu to 5 metrów obok sklepu Naostrzu.pl gdzie były one dotychczas dostępne. W dalszym ciągu zapraszamy Was zatem do zakupów na drugie piętro głównego dworca PKP w Częstochowie.

W FighterShopie po za gadżetami Rakowa nabyć będziecie mogli odzież oraz sprzęt sportowy takich firm jak m.in.: Everlast, Lonsdale, Manto, Ofensywa, Dragon, Tapout, Agressiva, Bad Boy czy Ben Lee.

Na początek od razu uzupełnione też zostały braki w zatowarowaniu. Pojawiły się ponownie rękawiczki, czapki kraciaki, koszulki Raków-The Religion oraz nieco odmienione Raków-Polska. Dostępne są również we wszystkich rozmiarach kurtki RKS Raków ? Semper Fidelis, a do końca tygodnia pojawią się wyczekiwane przez Was bluzy Against Modern Football również we wszystkich rozmiarach, dwu kolorach, w wersji z kapturem lub bez.

Mamy nadzieje że nowe miejsce sprzedaży polubicie podobnie jak sklep Naostrzu.pl. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować jego właścicielom za wieloletnią sprzedaż gadżetów, cierpliwość do klientów i przede wszystkim ogromną pracę jaką włożyli w to byście byli zadowoleni i z pamiątki i z obsługi.

Naostrzu.pl w dalszym ciągu oczywiście pozostaje naszym partnerem, a dla członków SKWR z ważną legitymacją ma zniżkę na swoje produkty w wysokości 20%. Również FighterShop, przystępuje do naszego programu rabatowego i na swój asortyment, stale opłacającym składki członkowskie, przyznaje rabat w wysokości 10%.

Przypominamy również iż na naszą legitymacją członkowską obowiązuje zniżka na gadżety Rakowa w wysokości 10%.

Zapraszamy do FighterShopu i życzymy właścicielom oraz również sobie trwałej i owocnej współpracy.

PEŁNA OFERTA GADŻETÓW