ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY-RAKÓW

16 March 2024 13:40 w Aktualności

Poniżej przedstawiamy Wam szczegółowy regulamin wyjazdu specjalem. Zalecamy zapoznać się z nim dokładnie, albowiem będzie on bezwzględnie egzekwowany:

• Zbiórka na placu przed Dworcem Głównym PKP (od strony ul. Wolności) o godz. 10:30. Słuchacie uważnie komunikatów osób z megafonami! Dopiero w momencie ogłoszenia wszyscy udadzą się na wskazany peron. Wcześniej tradycyjnie musimy dokonać odbioru pociągu. Do specjala będą wpuszczane tylko osoby z biletami na mecz!
• Pociąg odjeżdża o godz. 11:16.
• W pociągu wagony 1, 2, 8 i 9 są zarezerwowane w całości przez organizatorów. Dodatkowo część wagonu 7 też podlega rezerwacji. Osoby które zapisywały się indywidualnie w Medalik – Sklep Kibica wsiadają do wagonów 3, 4, 5, 6 i częściowo 7.
• Nie przesadzamy z alkoholem w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje Raków i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w Częstochowie i mecz zobacz w pubie. W skrajnych przypadkach niektórzy zakończą wyjazd już na berzie!
• Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, PKP naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! Obowiązuje bezwzględny zakaz używania hamulca ręcznego. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę.
• W pociągu nie naklejamy wlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary. Gdy w danym przedziale zostaną stwierdzone naklejone wlepki skład całego przedziału będzie musiał pokryć karę naliczaną przez PKP.
• Na meczu przez całe 90 minut (a nawet i dłużej) zdzieramy gardła wspierając zawodników Rakowa. Nikt samopas nic nie intonuje, a każdy ma się dostosowywać do poleceń wydawanych przez osoby z megafonami.
• Szanujemy barwy. Każdy zabiera ze sobą szalik. Każde nieodpowiednie zachowanie, z ewentualną stratą barw włącznie, będzie surowo karane. Apelujemy o rozsądek w kwestii pozostawiania na czas meczu rzeczy w pociągu i po raz kolejny o stosowania się do poleceń osób z megafonami.
• Według rozkładu z PKP powrót z Łodzi Kaliskiej zaplanowano na godz. 18:28, w Częstochowie na 20:27. Pamiętajcie, że w drodze powrotnej wagony zamieniają się miejscami, i tak wagon 1, będzie na końcu składu, a wagon 9 na początku.

WYJAZDOWA PRZYGODA
Z RAKOWEM CZĘSTOCHOWA!