JEDZIEMY NA NARODOWY!

1 May 2022 10:59 w Aktualności

Poniżej przedstawiamy Wam szczegółowe zasady wyjazdu autokarowego. Zalecamy zapoznać się z nim dokładnie, by nikt później nie był niczym zaskoczony i zdziwiony:

• Zbiórka na parkingu przed stadionem żużlowym od ul. Orlik-Rückemanna o godz. 8:30. Dopiero w momencie ogłoszenia wszyscy wsiadają do autokarów. Wcześniej musimy załatwić wszystkie sprawy organizacyjne z przewoźnikami.

• Każdy musi posiadać przy sobie voucher na przejazd autokarem. Tylko takie osoby będą wpuszczane do autokarów. Wybieracie w którym autokarze jedziecie – ilość miejsc jest wystarczająca, dla każdego kto opłacił przejazd miejsc nie zabraknie.

• Nie przesadzamy z alkoholem w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje Raków i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w Częstochowie i mecz zobacz w pubie. Natomiast na powrocie świętowanie będzie dozwolone ????

• Szanujemy pojazdy! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, będą naliczane kary. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć straty finansowe z własnej kieszeni.

• Na meczu przez całe 90 lub 120 minut (a nawet i dłużej) zdzieramy gardła wspierając zawodników Rakowa. Nikt samopas nic nie intonuje, a każdy ma się dostosowywać do poleceń wydawanych przez osoby z gniazda.

• Szanujemy barwy. Każdy ma mieć na sobie koszulkę dedykowaną na finał i szalik. Każde nieodpowiednie zachowanie, z ewentualną stratą barw włącznie, będzie surowo karane.

• Pamiętamy, którym autokarem jedziemy. Na postojach czy powrocie pilnujemy swoich pojazdów. Jedzie nas na tyle dużo, że można się pogubić, więc lepiej żeby każdy się orientował jak najlepiej do którego autokaru wsiada.

RKS RAKÓW NA KIBOLSKIM SZLAKU!