Prezentacja już za tydzień

23 January 2020 20:46 w Aktualności

Zanim zaczniemy Was coraz nachalniej mobilizować do zapisywania się na pierwszy w tym roku wyjazd z Rakowem to musimy przypomnieć, że przed nami ważne wydarzenie. Otóż w przyszły piątek – 31 STYCZNIA – w Hali Sportowej na Zawodziu zaplanowana została prezentacja. I żeby nie było tak, że to nam przedstawią się nowi zawodnicy. To nie o to chodzi. To my przedstawimy się nowym reprezentantom czerwono-niebieskich barw!

Także przygotujcie się, będziemy Wam marudzić teraz po raz pierwszy w tym roku ;) Wiecie doskonale, że musimy dbać o frekwencję i mimo przedłużającej się banicji walczyć o nowych fanów. W obecnej sytuacji zawirowań wokół klubu (a właściwie zawirowań wokół Skansenu Limanowskiego szumnie przez włodarzy miasta nazywanego Miejskim Stadionem Piłkarskim) naszą najlepszą odpowiedzią jest stałe zainteresowanie Rakowem! Nie dajmy częstochowianom zapomnieć, że Raków jest klubem z naszego miasta!

Jeśli na ostatni dzień stycznie nie zaplanowaliście sobie grilla przy minusowej temperaturze, wypadu w góry czy do szwagra na działkę, to widzimy się na Żużlowej. Jeśli ktoś ma inne plany to nie ma innego wyjścia. Musi to przełożyć. 31 stycznia pokażemy jak smutna na co dzień hala na Zawodziu może tętnić życiem, gdy gości fanatyków. I to takich fanatyków co o barwy będą walczyć jak przed Świętami upodlone przez system baby w Lidlu o karpia w promocyjnej cenie!

Wkrótce podamy kilka ważnych informacji dotyczących prezentacji. Na dzisiaj każdy z Was notuje sobie w kalendarzu, że wieczorem 31.01 jest już zajęty.

RAKÓW DO KOŃCA!