Żyj Rakowem

2 October 2019 16:03 w Aktualności

Będąc nadal na wygnaniu w Bełchatowie ciągle czekamy aż Raków zacznie regularnie grać w taki sposób w jaki przyzwyczaił nas do tego w poprzednich sezonach. Nam wcale nie chodzi o seryjne wygrywanie, ale o zastopowanie tego fatum zawodzenia w decydujących momentach spotkań, które kończą się stratą punktów. Punktów, których potrzebujemy by móc w ogóle marzyć o powrocie Ekstraklasy do Częstochowy.

Gramy w lidze w której każdy może ograć każdego, dlatego mimo aż siedmiu przegranych w dziesięciu meczach nie tracimy nadziei na lepszą boiskową przyszłość. Mamy teraz trzy tygodnie przerwy od meczów na żywo, podczas których musimy we własnym gronie zmobilizować się maksymalnie, tak aby pierwszy poniedziałkowy termin w Bełchatowie nie wypadł blado. 21 października o godz. 18:00 Raków podejmuje na wygnaniu Śląsk Wrocław. Stać nas na to by ten mecz nie odbiegał od poprzednich, a nawet by zaprezentować się jeszcze lepiej. Zależy to tylko od nas samych.

Żyj tym meczem Kibicu Czerwono-Niebieskich już teraz. ŻYJ RAKOWEM, bo razem jesteśmy siłą, która na przekór politykom, policji, sędziom czy innym naszym wrogom, może dokonać wiele. Już dzisiaj zacznijmy dbać o odpowiednią frekwencję na tym meczu mobilizując się na dzielnicach, FC, czy pośród swoich najbliższych znajomych.

RAKÓW DO KOŃCA!