Jedziemy wszyscy! Raków do końca!

15 August 2019 12:03 w Aktualności

Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek pisaliśmy o tym, że będziemy w tej lidze walczyć o przetrwanie zarówno kibicowskie, jak i piłkarskie. Po czterech kolejkach w zgodnej opinii fajnie gramy w piłkę, ale niestety słabo punktujemy. Przed nami dwa bardzo ważne mecze w Bełchatowie ? z Lechią i Lechem.

W najbliższą niedzielę mamy okazję do piłkarskiego rewanżu za kwietniowy półfinał Pucharu Polski. Prawda jest taka, że Raków potrzebuje solidnego wsparcia trybun by w końcu przełamać się w Bełchatowie. Punkty są nam niezbędne, bo nie oszukujmy się tylko stabilny środek tabeli może przyśpieszyć jakiekolwiek prace na Skansenie.

Panowie i panie w niedzielę musimy zrobić wszystko, by czerwono-niebiescy wznieśli się na wyżyny na murawie. Bez wyjątku tworzymy za bramką głośną czerwoną plamę! Jeśli dotychczas na meczach w Bełchatowie siedziałeś na trybunie C, zmień to i dołącz do nas na sektor B. Im nas więcej tym lepszy kocioł przez cały mecz będziemy w stanie stworzyć.
Raków potrzebuje solidnego wsparcia. Nie tylko obecność na meczu jest ważna, ale i wokalne dopingowanie ? zwłaszcza gdy i Lechia będzie mogła liczyć na solidne wsparcie ze strony swoich fanatyków. Dużo zależy od nas czy dołożymy swoją cegiełkę do utrzymania w lidze, a tym samym do powrotu Ekstraklasy do Częstochowy.

Nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie? Jedź z nami do Bełchatowa. Raków potrzebuje Twojego wsparcia!

Jedziemy wszyscy! Raków do końca!