Mondek gol

19 August 2018 03:19 w Aktualności

Zwycięstwem Czerwono-Nebieskich zakończyło się spotkanie 5 kolejki Fortuna I Ligi. Raków ograł 1:0 w Głogowie miejscowego Chrobrego. Gola dla Częstochowian w 13 minucie spotkania zdobył K. Mondek. Podpieczni M. Papszuna zanotowali drugą wygraną z rzędu i drugą wygraną bilansem 1:0.

Przed Czerwono-Niebieskimi krótka przerwa i kolejny poważny sprawdzian. Następne spotkanie Fortuna I Ligi zostanie rozegrane już w środę (tj. 22.08), na Limanowskiego zawita GKS Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.

Chrobry Głogów – RKS Raków Częstochowa 0:1 (0:1)

Bramki:
0:1 – Karol Mondek 13′

Kartki:
8′ – Michał Borecki
26′ – Andrzej Niewulis
63′ – Rafał Maćkowski

Składy:
Chrobry Głogów: Abramowicz – Ratajczak, Kona, Borecki (62. Zejdler), Nowicki (56. Maćkowski), Mandrysz, Ilków-Gołąb, Wasiluk, Stolc, Napolov, Kowalczyk (56. Kaczmarek).

RKS Raków: Gliwa – Niewulis, Domański (73. Bartl), Sapała, Schwarz, Kun, Mondek, Góra, Kasperkiewicz, Szczepański (84. Radwański), Lewicki (90. Musiolik).