Wicelider na Limanowskiego ? czyli pojedynek z Opolską Odrą

8 August 2018 21:17 w Aktualności

W najbliższy piątek o godzinie 20:30, walczący o powrót na zwycięską ścieżkę Częstochowski Raków podejmie na swoim obiekcie drużynę obecnego wicelidera Fortuna Pierwszej Ligi Odrę Opole.
Opolanie po dotychczas rozegranych trzech kolejkach mają na swoim koncie 3 punkty więcej niż podopieczni Marka Papszuna. Do tej pory goście we wszystkich trzech kolejkach występowali w roli gospodarzy. Na ich siedmiopunktowy dorobek złożyły się dwa zwycięstwa z GKS Tychy 2:1 i z Sandecją Nowy Sącz 1:0 oraz remis w ostatniej kolejce 2:2 z Wigrami Suwałki. Dla podopiecznych Mariusza Rumaka gole zdobyli Mariusz Rybicki (2) oraz Mateusz Czyżycki, Ivan Martin i Jakub Moder (po jednej). Wyniki które w tym sezonie odnotowuje Odra oraz fakt iż Częstochowianie po ostatniej wpadce w Chojnicach będą żądni wygranej powinny spowodować, iż piątkowe spotkanie będzie stać na wysokim poziomie.

Bank informacji OKS Odra Opole

Pełna nazwa: Opolski Klub Sportowy Odra Opole
Data założenia: 16 czerwca 1945
Barwy: Niebiesko ? Czerwone
Prezes: Karol Wójcik
Trener: Mariusz Rumak

Kadra OKS Odra Opole

Bramkarze:
Maciej Turek, Michał Szromnik, Tobiasz Weinzettel

Obrońcy:
Dudu Paraiba, Paweł Baranowski, Serafin Szota, Aleksander Kowalski, Rafał Brusiło, Łukasz Winiarczyk, Mateusz Bodzioch

Pomocnicy:
Mariusz Rybicki, Patryk Janasik, Krzysztof Janus, Jakub Moder, Rafał Niziołek, Tomas Mikinic, Sebastian Bonecki, Jakub Habusta, Sebastian Bryłka, Marcin Wodecki, Mateusz Czyżycki

Napastnicy:
Ivan Martin Gomez, Szymon Skrzypczak

Autor: A. Fliszczak