RKS Raków na kibicowskim szlaku!

6 June 2018 21:02 w Aktualności

Sezon za nami a co za tym idzie mamy niechcianą przerwę od wyjazdów. Czas na podsumowanie naszych liczb w eskapadach za Rakowem. W minionym sezonie obecni byliśmy wszędzie. Po Ruchu wyłapaliśmy zakaz wyjazdowy na 6 spotkań oraz oficjalnie nie mogliśmy pojawić się w Tychach… oczywiście wszędzie tam nas nie zabrakło. Wielkie dzięki za wsparcie wyjazdowe dla chłopaków z Chemika oraz Lechii. Z tego miejsca podziękowania również za ogarnięcie wejścia dla kiboli Miedzi Legnica, GKS-u Katowice, Stali Mielec, Zagłębia Sosnowiec, GKS-u Tychy.

Czysto matematycznie w minionym sezonie zaprezentowaliśmy się następująco:
Wisła Puławy (PP) – 39
Puszcza Niepołomice – 104
Odra Opole – 171
Chrobry Głogów – 116
Wigry Suwałki – 67
Stomil Olsztyn – 178
Ruch Chorzów – 475
Olimpia Grudziądz (zakaz) – 64
Pogoń Siedlce (zakaz) – 48
Miedź Legnica (zakaz) – 130
GKS Katowice (zakaz) – 157
Stal Mielec (zakaz) – 73
Zagłębie Sosnowiec (zakaz) – 137
Bytovia Bytów – 119
Chojniczanka Chojnice – 67
Podbeskidzie Bielsko-Biała – 294
GKS Tychy (zamknięty sektor) – 93
Górnik Łęczna – 181

Szacunek dla wszystkich, którzy pojawiali się na ciężkich terenach. Pamiętajcie, że nie sztuką jechać do bliskiego Sosnowca, wartość pokazuje wyprawa w tygodniu do Suwałk lub Chojnic.
W przyszłym sezonie zostaną nam dobre wypady do Olsztyna, Suwałk, Katowic, z ciekawych dojdzie na pewno GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz. Nie pozostaje nam nic innego jak już teraz nakręcać się na dzielnicach i w przyszłym sezonie wszystkie liczby muszą być pobite!