Czerwono-Niebieskie okolice!

3 March 2018 19:29 w Aktualności

Kilka lat temu przeprowadziliśmy akcję promocyjną, skierowaną do mieszkańców okolic Częstochowy. Miała ona zachęcić i przyciągnąć na trybuny nowych kibiców. Efekt był wymierny, do dzisiaj część z odwiedzających wtedy stadion została na stałe na trybunach, są też osoby które wkręciły się mocniej i jeżdżą również na wyjazdy.

Postanowiliśmy akcję ponowić. Sezon jest szczególny, pierwszy po wielu latach tułaczki na zapleczu ekstraklasy. Dodając do tego wysokie miejsce i aspiracje Rakowa jest to idealny moment by wystartować ponownie. Akcja polega na darmowym zaproszeniu na mecz osób z danej miejscowości. Co mecz będzie to inna okolica.

Zaczynamy od meczu z Odrą Opole. Na to spotkanie za darmo zapraszamy mieszkańców takich miejscowości jak Herby, Blachownia i wszystkie mniejsze leżące w najbliższym sąsiedztwie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie danych niezbędnych do wejścia na stadion tj. Imię, nazwisko i PESEL. Dodatkowo prosimy o podanie nazwy miejscowości. Dane te przesyłamy maksymalnie do piątku 16 marca do godziny 20:00, na adres okolice@rakow.com.pl.

Sposób odebrania biletów podamy bliżej terminu meczu.

Zależy nam na dotarciu do jak największej ilości osób dlatego rozgłaśniajcie temat wśród znajomych, szczególnie tych z okolic Częstochowy!

P.S.

Jeśli masz grupę chętnych osób z Twojej okolicy chętnych wybrać się na Raków, pisz na okolice@rakow.com.pl. Postaramy się dograć temat i zaprosić Was za darmo na jedno ze spotkań przy Limanowskiego.