Kolejny dramat w końcówce

9 September 2017 18:46 w Aktualności

Kolejny mecz w tym sezonie i kolejny gol rywali w ostatnich minutach meczu. Wynikiem 1:2 i porażką zakończyło się dzisiejsze spotkanie Rakowa oraz Stali Mielec. Bramkę na wagę 3 punktów dla mieleckiej drużyny zdobył strzałem z rzutu wolnego M. Janota w 90 minucie spotkania. Gola otwierającego wynik meczu drużyna z Mielca zdobyła również po stałym fragmencie gry. Bramkę z rzutu wolnego zdobył M. Gancarczyk w 45′ spotkania. Honorowego gola dla częstochowian zdobył T. Petrasek w 49′.

RKS Raków Częstochowa – FKS Stal Mielec 1:2 (0:1)

Bramki:
0:1 – Mateusz Gancarczyk 44′
1:1 – Tomas Petrasek 49′
1:2 – Michał Janota 90′+

Kartki:
24′ – Przemysław Oziębała
27′ – Łukasz Góra
76′ – Mateusz Cholewiak
79′ – Rafał Grodzicki

Składy:

RKS Raków: Lis – Niewulis, Petrasek, Góra, Wójcik, Figiel, Malinowski, Oziębała, Wróbel (79. Mondek), Papikyan (72. Czerkas), Embalo (59. Łabojko).

Stal Mielec: Majecki – Kiercz, Leandro, Cholewiak, M. Gancarczyk (83. Swędrowski), Djermanović (65. Banaszewski), Janota, Getinger, Marciniec, Wroński (75. Lech), Grodzicki.