Remis w Katowicach

22 April 2017 21:02 w Aktualności

Wynikiem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Rozwojem a Rakowem. Częstochowianie wyszli na prowadzenie już w 6′ meczu. Bramkę dla Czerwono-Niebieskich zdobył T. Petrasek. Gola wyrównującego w 55′ po strzele z 11 metrów zdobył D. Kowalczyk. Rzut karny sprowokował L. Duriska faulując w polu karnym gracza gospodarzy w konsekwencji której zmuszony był opuścić pole gry. Przez ponad 35 minut drugiej połowy meczu częstochowianie rozgrywali spotkanie w 10.

Rozwój Katowice – RKS Raków Częstochowa 1:1 (0:1)

Bramki:
0:1 – Tomas Petrasek 6.
1:1 – Damian Kowalczyk 56. (k.)

Kartki:
55′ – Lukas Duriska (czerwona)
71′ – Adam Czerkas
75′ – Sebastian Murawski