Dogrywka i awans do kolejnej rundy

16 July 2016 10:07 w Aktualności

Zwycięstwem 2:1 zakończyło się spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Rakowem a Wisłą Puławy. W regulaminowych 90 minutach meczu padł remis 1:1. Na listę strzelców wpisywali się odpowiednio w 5′ minucie M. Pielach oraz w 41 minucie P. Malinowski. Decydującego gola w 25′ dogrywki zdobył T. Płonka.

W następnej rundzie Pucharu Polski częstochowianie zmierzą się na własnym boisku z Chrobrym Głogów

RKS Raków – Wisła Puławy 2:1 (1:1)

Bramki:
0:1 – Mateusz Pielach 5′
1:1 – Piotr Malinowski 41′
2:1 – Tomasz Płonka 115′

Kartki:
31′ – Przemysław Mizgała
33′ – Mateusz Pielach
41′ – Andrzej Witan
91′ – Piotr Darmochwał
110′ – Mateusz Pielach (czerwona za drugą żółtą)

Składy:

RKS Raków: Loska – Petrasek, Margol, Figiel, Płonka, Malinowski, Cyfert, Szymański (46′ Rogala), Warchoł (73′ Pałaszewski), Góra, Mizgała (98′ F. Kowalczyk).

Wisła Puławy: Witan – Turzyniecki (46′ – Lytvynuk), Pielach, Budzyński, Duda, Głaz, Maksymiuk, Pożak (76′ Sedlewski), Darmochwał, Szczotka (70′ Nowak), Patejuk