Raków już nie bezkompromisowy

10 November 2019 21:31 w Aktualności

W spotkaniu 15.Kolejki o mistrzostwo PKO Ekstraklasy, drużyna Rakowa Częstochowa zremisowała na wyjeździe z MZKS KGHM Zagłębiem Lubin, 2:2. Dla częstochowian był to pierwszy odniesiony remis w sezonie 2019/2020. Bramki dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobyli Damjan Bohar w 14.minucie oraz Bartosz Białek w 42.minucie. Wydarzeniem meczu było pierwsze trafienie Sebastiana Musiolika w historii Jego występów w Ekstraklasie. Napastnik Rakowa zdobył bramkę w 83 minucie, wcześniej dla Rakowa trafienie uzyskał Petr Schwarz w 20 minucie

Teraz przed drużynami z PKO Ekstraklasy dwutygodniowa przerwa reprezentacyjna. W kolejnym spotkaniu – 16.Kolejce o mistrzostwo PKO Ekstraklasy – Raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce. Ten mecz zostanie rozegrany w sobotę, 23.listopada br. o godzinie 15:00 na Suzuki Arena przy ulicy Ściegiennego 8.

10.11.2019, g.12:30 : Lubin (Stadion Zagłębia):

MZKS KGHM Zagłębie Lubin – RKS Raków Częstochowa 2:2, (2:1),