Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 13 Sty 2011, 20:06 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
PAKO napisał(a):
Słaba promocja to fakt. Na 3W nigdzie nie ma tego piwka. A przydalo by sie zeby bylo np. w nowym tesco, albo lewiatanie - sklep na frenczyzie nie sieciowka. Są monopole przy Korczaka i SObieskiego co nie maja tego bro.


Zapytaj w sklepie 24 godzinnym przy rondzie Mickiewicza - gość obiecał, że zamówi Racovię w Dawpolu.
Piwo w Dawpolu będzie dostępne od jutra w południe (chwilowo go brak, bo zostało wypite).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 20 Sty 2011, 20:26 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
Od jutra piwo Racovia będzie dostępne w pubie "Renata" ul.Żarecka 54.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 21 Sty 2011, 15:37 
Offline

Rejestracja: 24 Lis 2010, 18:03
Posty: 39
Racovia Jasne Pełne to mega dobre piwo, choć tak na prawdę zaczyna smakować po 3 piwie.Pierwszy z nim styk może mylić.Ale juz za moment na rynku pojawią się też Racovia Pils, Racovia Miodowe, Racovia Mocne - wszyscy Rakowiacy znajsą smak dla siebie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 25 Sty 2011, 16:38 
Offline

Rejestracja: 19 Lis 2010, 15:13
Posty: 155
Na www.wiecznyrakow.pl jest ankieta dotycząca hasła promocyjnego na piwo Racovia. Głosujcie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 31 Sty 2011, 19:16 
Offline

Rejestracja: 29 Sty 2011, 21:58
Posty: 4
Siema postanowiłęm się wypowiedzieć kiedy przeczytałem tekst krisa. po pierwsze nie wiem czemu ubliżasz wszystkim od frajerów którzy piją piwa typu tyskie żywiec czy np. harnaś. ja piję te piwa a zapewniam cię że nie jestem frajerem. pewnie nawet nie wiesz co to słowo znaczy. zastanawiasz się dlaczego tak mało osób pije naszą RACOVIE? A nie pomyślałeś że cena jest zaporowa dla większości ludzi? ponad 3 złote za piwo to naprawde dużo a taki harnaś kosztuje tylko 2 złote. gdyby obniżyli cene RACOVI np do 2 złotych to zobaczyłbyś ile osób by zaczeło to piwo pić. mnie osobiście nie stać żeby tyle wydać na browara bo cena jest naprawde wygurowana. Chciałem zaznaczyc że mi też zależy na tym żeby nasze piwa RACOVIA piło jak najwięcej osób i zeby nasz klub w końcu wyszedł z tych pierdolonych długów i wyszedł na prostą. Zrozum że główny powód to cena a nie smak że tak mao osób pije naszą RACOVIA. WIECZNY RAKÓW.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 31 Sty 2011, 23:35 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
Myślę Borat, że nie powinieneś brać dosłownie tego zdania o komercyjnych sikaczach i frajerach. Fakt , że nie była to zbyt szczęśliwa wypowiedź. Jeśli kogoś obraziła to przepraszam, bo nie był to mój cel. Ja przecież też zanim nie poznałem smaku prawdziwego piwa piłem te piwa ..... Chciałem zwrócić uwagę na siłę przekazu reklam TV , gdzie robi się ludziom wodę z mózgu ,a tak naprawdę to jeden wielki szajs.

Co do ceny to każdy zdaje sobie sprawę, że jest wysoka w porównaniu z żubrem, harnasiem, czy tatrą . Jednak z tego co się orientuję na razie temat jest nie do przeskoczenia. Po prostu przy tak małej produkcji i wykorzystywaniu składników wysokiej jakości nie jest możliwe jej obniżenie.
Jedyne wyjście ,aby cena spadła konieczne jest znaczne zwiększenie sprzedaży, bo co do obniżenia jakości to byłbym za tym ,aby nawet kosztem wyższej ceny utrzymać wyskoką jakość.

Zawsze wybór będzie należał do klienta .Ja tylko chciałbym wszystkich namówić , aby sami ocenili smak tego piwa ,aby po prostu dali mu szansę i potem podjęli decyzję ,czy warto kupić np. trzy harnasie , czy dwie racovie .

Wiadomo, że rynku piwo nie podbije, bo jest skierowane do wąskiej grupy ludzi w naszym mieście i dla nich -kibiców zostało "stworzone" .Kibice , kupując Racovię symbolicznie i realnie wspierają SKWR (kasa potrzebna na dofinansowanie wyjazdów, organizację różnych imprez np.Racovia Cup, oprawy , itd ) i klub .Przede wszystkim przyczyniają się do promocji Rakowa, co jest w obecnej sytuacji nieocenione.
Wierzę ,że za kilka lat, jak Raków będzie już w całkiem innym miejscu , a jeszcze więcej ludzi przekona się do smaku naszego naturalnego piwa, sklepy ,puby, hurtownie będą się biły o to ,aby móc sprzedawać Racovię.

Na dziś jest dobra informacja -pomimo "martwego" sezonu na piwo, Racovia sprzedaje się bardzo dobrze i coraz więcej kibiców ( ale podobno nie tylko kibiców ) przekonuje się ,że warto posmakować.

Jeśli naprawdę zależy Ci ,aby Racovia jeszcze lepiej się sprzedawała, też możesz pomóc -wystarczy ,że będziesz pytał w sklepie gdzie robisz zakupy, kiedy będzie dostępna i namawiał ludzi do zakupu.

PS.
wracając do ceny - w pubach Racovia kosztuje tyle samo co inne piwa ,więc nie powinno być kłopotu z wyborem.

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 01 Lut 2011, 12:21 
Offline

Rejestracja: 19 Lis 2010, 15:13
Posty: 155
Tekst o naszym piwie na stronie Bractwa Piwnego:

http://www.bractwopiwne.pl/artykul/9952 ... -piwo.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 01 Lut 2011, 18:21 
Offline

Rejestracja: 24 Lis 2010, 18:03
Posty: 39
To fakt, Racovia tania nie jest, ale konkurencji w smaku też nie posiada w innych markach.Na bank Racovia Pils będzie tańsza, oby tak samo dobra.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 02 Lut 2011, 18:28 
Offline

Rejestracja: 24 Sty 2011, 13:13
Posty: 2
Jasne pełne jest bardzo smaczne, na pewno nie jest gorsze od wymienionych powyżej browarków, a wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o cenę to może nie zgodzę się z krisem odnośnie 2 zamiast 3 , lepiej kupić 4 zamiast 5 :D

No i jakieś grosze lądują w kasie klubu , tak więc degustując pomagamy naszemu klubowi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 02 Lut 2011, 19:01 
Offline

Rejestracja: 24 Lis 2010, 18:03
Posty: 39
Najlepsze piwo w mieście dorobiło się własnego profilu na facebook oraz nk.Znajdziesz tam zawsze najnowsze wieści o Racovii:

http://nk.pl/#profile/38186738

http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... 2052199033

Zapraszamy do odwiedzin.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast