Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: KLUB 100
PostWysłany: 24 Lis 2010, 21:30 
Offline

Rejestracja: 24 Lis 2010, 20:54
Posty: 6
Założyłem ten temat bo mam nadzieje że ruszy się coś w temacie "Klub 100" . Osobiście jestem zaskoczony zdziwiony itp. ze tylko pięć nr ew. zostało zarejestrowanych jak do tej pory. Jeśli uważamy się za licznych kibiców Rakowa a się uważamy i na pewno tak jest to tych członków powinno być znacznie więcej. Dostaliśmy można powiedzieć pole do popisu którego w ogóle nie wykorzystujemy. Uważam ze trzeba zacząć coś działać żebyśmy nie mieli sobie coś w tym temacie w przyszłości do zarzucenia.Nie każdego stać na płacenie 100zl miesięcznie ale każdy może zebrać ekipę i się składać na dana sumę.Moim zdaniem było błędem że podczas dwóch ostatnich meczy nie było lub mało rozgłośnione że taki Klub 100 jest i nie były deklaracje do wzięcia bo nie każdy ma internet a tym bardziej drukarkę (głownie osoby starsze) . Pozdro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: KLUB 100
PostWysłany: 28 Lis 2010, 00:42 
Offline

Rejestracja: 28 Lis 2010, 00:40
Posty: 43
No właśnie.
Ja na dzień dzisiejszy moge zadeklarować 50zł, jeżeli ktoś byłby chętny złożyć się na resztę to niech napisze do mnie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast