Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Piwo Racovia
PostWysłany: 22 Lis 2010, 21:42 
Offline

Rejestracja: 19 Lis 2010, 15:13
Posty: 155
Wszystko co dotyczy naszego browarka.

Lista sklepów gdzie jest dostępny:

Magdalenka (Raków)
ul. Limanowskiego 150B
Częstochowa, 42-200

Sklep u Jarka (Północ)
ul. Czecha 9
Częstochowa, 42-200

Niunia (Północ)
al. Wyzwolenia 9 paw. 14
Częstochowa, 42-200

Bar pod Żubrem (U Grubego na Promenadzie)
ul. Brzeźnicka 88
Częstochowa, 42-200

Kajo (Parkitka)
ul. Łódzka 33/2
Częstochowa, 42-200

Sklep - FH Rubik (Ostatni Grosz)
ul. Równoległa 39/40
Częstochowa, 42-200

Agat (Północ)
ul. Iwaszkiewicza 11
Częstochowa, 42-200

Party Pizza (Raków)
ul. Waryńskiego 7
Częstochowa, 42-200

Sklep spożywczy (Wierzchowisko)
ul. Długa 36
Wierzchowisko, 42-233

Bar 39,5 (Północ)
ul. Fieldorfa-Nila 1a
Częstochowa, 42-200

Sklep Wagner (Śródmieście)
al. Wolności 18
Częstochowa, 42-200


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 26 Lis 2010, 23:20 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
Bardzo się dziwię, że tak mało ludzi pije Racovię. Wg mnie to piwo naprawdę nie ma sobie równych. Ja innego nie wezmę do ust, bo praktycznie w każdym komercyjnym piwie czuć smak chemii, która je "wzbogaca". Racovia jest smaczna, a jego naturalność objawia się brakiem bólu głowy na następny dzień.

Minusy to brak promocji tego piwa i opakowanie (słabej jakości etykieta+kapsel).
Cena jak na tak dobre piwo jest przystępna i warto kupić sobie np. dwie Racovie, zamiast trzech chemicznych sikaczy typu Tyskie ,Lech ,Żywiec,Okocim czy Warka .

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do smaku i "wartości odżywczych" Racovii i fakt , że do smaku tej goryczki trzeba się przyzwyczaić, ale to już jest poza mną i teraz jestem szczęśliwym człowiekiem.
Wg mnie każdy kibic Rakowa powinien spróbować przekonać się do Racovii, bo krzywiąc się po wypiciu jednej butelki, powtarzając głupkowate opienie i odstawiając Racovię, robi sobie krzywdę pozbawiając się szczęścia ;-) i przy okazji wspiera komercyjne molochy, które ładują kasę w inne klubu, zamiast wspierać lokalny browar i przede wszystkim SKWR !

PS
Komercyjne sztuczne sikacze dla frajerów !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 26 Lis 2010, 23:35 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 23:27
Posty: 113
Słaba promocja to fakt. Na 3W nigdzie nie ma tego piwka. A przydalo by sie zeby bylo np. w nowym tesco, albo lewiatanie - sklep na frenczyzie nie sieciowka. Są monopole przy Korczaka i SObieskiego co nie maja tego bro.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 27 Lis 2010, 11:16 
Offline

Rejestracja: 19 Lis 2010, 15:13
Posty: 155
Masz jak na życzenie :) Od jakiegoś czasu dostępne też w sklepie monopolowym 24h, przy Sobieskiego 46. Z tego co rozmawiałem z właścicielem brakło w tej chwili, ale będzie zamawiane regularnie. W poniedziałek ma być kolejna dostawa. Co do Lewiatanów, Tesco i innych sieci - tam za wejście na półkę najczęściej się płaci - nas na to po prostu nie stać. Marketing jest jaki jest ale robimy go sami. W dużej mierze od Was zależy gdzie to piwo będzie dostępne, dlatego starajcie się wpływać na okolicznych właścicieli sklepów żeby to piwo do siebie ściągneli.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 27 Lis 2010, 11:58 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
Dnt napisz krótką instrukcję dla każdego, kto chciałby zorać sklep, aby sprzedawali tam Racovię.

Co proponować, do kogo skierować właściciela sklepu czy pubu, czy będą jakieś gadżety typu plakat promocyjny, jak mówić o powiązaniu browaru ze SKWR.
Może np. zrobić pisemne upoważnienia do promocji piwa od SKWR dla osób, które będą chodzić po sklepach,pubach i namawiać właścicieli do dystrybucji. Przydał by się też dla nich jakaś drobna zachęta (może coś z browaru, klubu , od nas - nie wiem : kalendarzyk z terminarzem,kalendarz na ścianę , otwieracz, plakat z podpisem treneiro ... ???)
Przydało by się też hasło promujące piwo. Hasło powinno podkreślać, że to piwo jest naturalne i lokalne, a skierowane do elitarnej grupy częstochowian. Może jakiś konkurs na hasło ?

Poza tym można przeprowadzić wiele akcji promocyjnych przy zaangażowaniu kibiców i wsparciu klubu KS Raków oraz Browaru.

Jednak jest jedno ale : jak widzę, że nasi kibice piją jakieś tyskie czy żywieckie gówno, trudno od nich oczekiwać, aby zaangażowali się w promocję Racovii. Panowie - trzeba zacząć od siebie.
Rozumiem, że wybitnym jednostkom może coś nie smakować i od nich jedynie możemy oczekiwać "poświęcenia" :-) , ale większość niestety , albo po wypiciu jednej butelki stwierdzili, że piwo jest be ,albo wręcz wcale nie próbowali i pierdolą wokoło, że piwo niedobre !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 27 Lis 2010, 12:28 
Offline

Rejestracja: 19 Lis 2010, 15:13
Posty: 155
To może w ten sposób:

Wszystkie sklepy i bary które so tej pory zostały ogarnięte sprzedają Racovie po namowie klientów tych sklepów. Każdy z Was gdzieś robi zakupy wystarczy powiedzieć raz czy drugi sprzedawcy, jeśli nie będą chcieli stracić klienta to zamówią - to też jest w interesie tych sklepów. Z tego co się orientuje CI którzy zdecydowali się sprzedawać Racovie na pewno nie żałują.

Na tą chwilę jedna hurtownia posiada nasze piwo i jest to Dawpol z ul Legionów także taką informacje można w sklepie podać, żeby nie musieli szukać gdzie to kupić.

Co do naszych powiązań z browarem to jest to bardzo proste - jesteśmy odpowiedzialni za dystrybucje czyli znalezienie hurtownii i sklepów i za tą pracę część zysków spływa na konto SKWR. (Dokładniej będzie, że zacznie spływać bo narazie nie poszła jeszcze odpowiednia ilość)

Plakaty promujące piwo są w naostrzu.pl jeśli ktoś potrzebuje może odebrać, jeżeli będzie potrzeba to dowieziemy do sklepu z tym nie ma problemu.

Co do smaku - mi smakuje, ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Klubu nie będziemy w to angażować - oni i tak mają co robić.

P.S. Nie pisz proszę "KS" bo to strasznie w oczy razi :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 27 Lis 2010, 13:57 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
Specjalnie napisałem KS, aby podkreśli, że klub OFICJALNIE wspiera promocję tego piwa.
Ale to szczegół.
Powtarzam, jak nie będzie dobrej promocji piwa i odpowiedniej mobilizacji w naszych szeregach , pozostanie przy nim kilkunastu lub kilkudziesięciu smakoszy, aż w końcu browar stwierdzi, że im się nie opłaca i koniec ..... .Obym nie był złym prorokiem.
Tylko zwracam uwagę, póki nie jest za późno, bo ja np. przyzwyczaiłem się do tego smaku i nie chciałbym, aby kiedykolwiek zaprzestali jego produkcji.
Poza tym nie chcę wspierać innych klubów jak Jagiellonia-Żubr, Widzew-Harnaś,Lech,Włókniarz- Warka itd.

Dostępność w sklepach to jedno, a promocja to drugei. Muszą zadziałać te dwie rzeczy, aby efekt był.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 28 Lis 2010, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:27
Posty: 45
Miejscowość: Błeszno
Pytajmy w sklepach, namawiajmy sprzedawców aby zamawiali Nasze piwko, bo naprawdę warto. Z każdym łykiem Racovia lepiej smakuje, ma to coś w sobie :)
Szkoda aby znów zniknęło ze sklepów.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 29 Lis 2010, 21:24 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 22:19
Posty: 17
Od czwartku Racovia dostępna na stoisku spożywczo-monopolowym box 42 w Jagielończykach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piwo Racovia
PostWysłany: 09 Sty 2011, 20:53 
Offline

Rejestracja: 19 Lis 2010, 15:13
Posty: 155
Od dnia dzisiejszego rusza konkurs na hasło promujące piwo.

Zasady konkursu są proste:

Każdy kto ma pomysł na takie hasło, przesyła je na mali SKWR: stowarzyszenie@wiecznyrakow.pl

Hasło powinno podkreślać wyjątkowość i wysoką jakość piwa, które jest przecież wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników oraz przywiązanie do barw.

Komisja SKWR wybierze spośród nadesłanych propozycji najlepsze 3 hasła. Hasła te zostaną poddane pod głosowanie poprzez ankietę na naszej stronie internetowej: www.wiecznyrakow.pl

Zwycięski tekst stanie się oficjalnym hasłem promującym piwo. Autor otrzyma cenną nagrodę w postaci skrzynki naszego złocistego trunku, a spośród wszystkich nadesłanych, wylosujemy 10 autorów, którzy otrzymają gadżety Racovii.

Termin nadsyłania haseł mija 22 stycznia.

Zapraszamy do zabawy.

Rozstrzygnięcie konkursy nastąpi: 30 stycznia podczas turnieju "RACOVIA CUP"

UWAGA !!!
W przypadku wygrania przez osobę niepełnoletnią, nagroda główna będzie zmieniona na inną.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast