Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dyskusja z komentarzy
PostWysłany: 04 Sty 2012, 18:10 
Offline

Rejestracja: 24 Lis 2010, 12:38
Posty: 10
Przeniosłem tu wasze dyskusje i tu sobie dyskutujcie, tylko merytorycznie!

polnoc98 napisał: 28 December 2011

Uwazamy sie za typowo prawicowa ekipe powinnismy sie stawic jako gospodarze w duzej liczbie.Lechia jedzie przez cala Polske a rok temu bylo ich podobie jak nas.Tak wiec NARODOWA CZESTOCHOWA mobilizacja!!!
Reply Edit
bubu napisał: 28 December 2011

Sądzę ?kolego? że słowo ?uważamy? powinno właśnie jak w mojej wypowiedzi pisane w cudzysłowiu, ponieważ tak jak pozwoliłeś sobie stwierdzić ?prawicowa ekipa? jest bardziej totalną ściemą i podpuchą dla małolatów chcących się gdziekolwiek i przy kimkolwiek odnależć! Obecnie wszystko co niby narodowe jest to dno i wodorosty!!! Zacznijcie od rzeczy pożyteczniejszych?
Reply Edit
Dnt napisał: 29 December 2011

Pielgrzymka przede wszystkim jest dla ludzi wierzących oraz w tym wypadku kibiców.
@ Bubu ? Raków jest ekipą prawicową i Twoje posty na forum tego nie zmienią.

Pielgrzymka nie ma być tematem do rozkmin, a informacją i zaproszeniem. Kto odczuwa taką potrzebę ten przyjdzie, reszta nie musi.
Reply Edit
bubu napisał: 29 December 2011

Z całym szacunkiem do ?wnętrza? każdego z Nas ?Raków? to częstochowska ekipa i nie zmienią tego żadne ?modne? poglądy przypadkowych ?guru?? Zawsze trzymały się tego mądre głowy i dlatego istniejemy, szufladkowanie jest dziecinne i dla ludzi z komplexami! Pozdro i kto ?wierzy? niech się stawi na Jasnej Górze.
Reply Edit
Awatar
polnoc98 napisał: 29 December 2011

Bubu i inni teczowi modnisie:)Odkad pamietam a ?troche tego bylo? Rakow skupial ludzi z prawej strony poglady wyrazane na flagach w dopingu i w zyciu codziennym nie wszystkim sie to podobalo ale to nas odroznialo od reszty!Duza liczba na Marszu w Wawie to nie przypadek?BOG HONOR I OJCZYZNA
Reply Edit
Awatar
kozik napisał: 29 December 2011

@ bubu widzę że ,,ością w gardle? jest dla Ciebie ,,okręt RAKÓW? płynący w prawą stronę taka jest rzeczywistość i choć bardzo tego chcesz to nic nie zmienisz w tym temacie?
Reply Edit
bubu napisał: 29 December 2011

?Bubu? po prostu pamięta ?normalne? i piękne czasy bez podziałów i mętnych haseł z przesłanką polityczną! Ale jak wam tak zależy na ?szufladzie? to życze powodzenia. Przeszkadzać nie będę ale sami zrozumiecie jak kiedyś sie za siebie obejrzycie?
Reply Edit
derock napisał: 30 December 2011

?Narodowa Częstochowa? ?, a jeżeli ktoś jest narodowym socjalistą to nie może przyjść? Nietolerancja to jest dla ludzi, którzy mają włosy na zębach i są zacofani. Raków zawsze prawicowy? Bullshit !!! Nie zapominajcie skąd się Raków wywodzi ? od robotników a oni prawicowi raczej nigdy nie byli. Idźta jełopy nawijać z Polską Prawicą Polityczną na pewno się dogadacie. Bóg i Jezus mówią o bliźnich, pomaganiu sobie, traktowaniu się na równi, bez podziałów z szacunkiem, miłością i tolerancją a to są raczej hasła lewicowe, więc nie wciskajcie ludziom głupot. Jak Wy możecie mówić o Bogu w sercu jak Wy nie macie tolerancji dla innych?
Reply Edit
derock napisał: 30 December 2011

W moim sercu jest RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA i mam przekonania lewicowe i co ?! coś nie tak ?
UWAGA !!!
Niedługo na Rakowie będzie trzeba pokazywać książeczkę partyjną PiS-u. !!! na stadionie 50 osób hehe.
Niedługo ta typowa prawicowa ekipa będzie se sama podśpiewywać na Limance?
Reply Edit
buahaha napisał: 30 December 2011

Derock
To ze Rakow byl robotniczym klubiem nie oznacza ze kibice maja miec poglady lewicowe. co ty cpasz chlopcze. jezeli jestes lewakiem nie nie masz czego szukac na Rakowie, tyle ode mnie. nastepnym razem jedz na marsz stan po stronie lewakow i walcz z patriotami. co za gamon ?
Reply Edit
Awatar
kozik napisał: 30 December 2011

@derock i ty jako lewicowiec masz czelnośc mówić o tolerancji!?a co było 11 listopada w Wawie?w tak wielkie święto szumowiny z lewicy właśnie pokazały swoją ,,tolerancje?a na pielgrzymke kibiców jasne że możesz przyjść jak tylko towarzysze Palikot i Leszek ci pozwolą
Reply Edit
Awatar
polnoc98 napisał: 30 December 2011

Najlepiej idz na AZS oni mieli kiedys mlynowego Krzysia M homosia to by Ci pasowalo tam mozna wszystko i jak wygrywaja jest duzo ludzi.
Reply Edit
baru99 napisał: 31 December 2011

Na Pielgrzymce będzie można spotkać wszystkie ekipy z różnych lig polskich ?
Reply Edit
Dziubson napisał: 31 December 2011

Kozik, mówisz o 11 listopada ,żę tam lewicowcy byli nietolerancyjni. Swoich nie pamiętacie błędów a czyjeś zapamiętacie. Przypomnij sobie obchody Święta Pracy? To nie lewicowcy stali z transparentami i to nie oni krzyczeli obelgi na lewicowców oddających cześć temu świętu? Najpierw spójrz na swoje minusy a dopiero mów o czyiś bo to na prawdę staję się śmieszne. Co do Rakowa i Waszej ? PRAWICY? to na prawdę skutecznie potraficie odradzić komuś przyjścia na mecz i pomocy potrzebującej drużynie rakowa? Jeszcze przypomnę ,że to Wasz super prawicowiec TADEUSZ WRONA cofnął to dofinansowanie na stadion dla rakowa a ?Krzysiu M?. Więc widzę ,że Prawica szanuje swoich mniejszych prawicowców;)
Reply Edit
derock napisał: 31 December 2011

ja na Rakowie już się darłem jak Wy w majty siusialiście. Pamiętam jeszcze czasy lat 90. Kiedyś każdy z nas przechodził przez wielki patriotyzm ?Wielka Polska?, ale to nie znaczy, że wszyscy musieli być skrajnie prawicowi. Dla mnie liczy się człowiek! a na niego stawiają prawdziwe przekonania lewicowe (nie jakieś dyrdymały co proponują nasi politycy). Poglądy prawicowe stawiają raczej na dobre statystyki i wzrosty ekonomiczne nie rzadko kosztem robotników. Dorośnijcie trochę ludziska i najpierw poczytajcie trochę tu i ówdzie o ustrojach politycznych i społecznych, wtedy dyskutujcie, bo na razie to krzyczycie i nic więcej, 0 rzeczowych argumentów? a jak prawicowy rząd siedział cichutko w Londynie opłacony przez zachodnie rządy a Polacy (lewicowcy i prawicowcy) wybijali się nawzajem w Polsce stawiani w fałszywy sposób przeciwko sobie poprzez tenże w. w. rząd polski to nie czytaliście tak?? Łatwiej chorym narodem, podzielonym manipulować czyż nie? mili rodacy-patrioci. Sytuacja się powtórzyła w 1981 kiedy Polacy stanęli przeciwko sobie. Podobnie też się dzieje od wieków w Irlandii. Ulsterczycy przeciwko Republikanom. Ktoś tym kieruje? proszę Was trochę logiki?
Reply Edit
derock napisał: 31 December 2011

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich nas kibiców Rakowa. Samych wygranych i? żeby nikt nie zdołał nas dzielić. Może każdy z nas ma trochę odmienne drogi dojścia do celu, ale on sam pozostaje nie zmienny? a Ci co odbudowywali Polskę po 45 to nie PZPR, ale przede wszystkim ludzie zarówno lewi jak i prawi? i ci co zapomnieli na czas jakiś o animozjach?
Reply Edit
a właśnie,że intelektualista! napisał: 31 December 2011

Ta niby-pielgrzymka nie ma nic wspólnego z wiarą,kościołem itp.To poprostu okazja do pokazania się przed innymi niby-kibicami.Tak samo wyjazdy-jaka wierność klubowi,jakie dopingowanie!Dopingowanie to krzyczenie ?Raków gola?czy?Jeszcze jeden?itp.a nie bluzgi na innych i wywieszanie flag typu?Wariors?,?hooligans?czy inne dziecinne bzdety.Jasna góra jest prawicowa i na tym traci cały kościół,coraz mniej ludu chodzi do kościoła.Polska jest w dużej mierze lewicowa,i takie twory jak Pis przegrywają u nas.Także dajcie sobie na wstrzymanie z tymi hasłami?Patriotyzm?,?Zawsze wierni?itp.bo to śmiesznie brzmi w Waszych ustach.A jak już usłyszałem hasło?Raków Cosa nostra? to miałem ubaw na cały wieczór :-) Dorośli ludzie wydawałoby się :-) Teraz jestem ciekaw czy ktoś normalnie mi odpisze,czy tylko bluzgi i groźby polecą?
Reply Edit
bubu napisał: 31 December 2011

No to mamy problem?! Ja również pamiętam lata 90te, fajnie się wszystko kojarzy ;) Co do ?Krzysia? to wy jako ?chrześcijanie? powinniście wybaczać i uczyć wybaczenia nawet jak ktoś tak zbłądzi jak Maryn?.ki ? Na nowy rok proponuje początek ?dialogu? bo umieramy powoli kibicowsko, a ?patriotyzm? lokalny razem z tymi hasłami!!!
Reply Edit
kibic napisał: 2 January 2012

Propo umierania kibicowskiego? Dokładnie, trzeba to jak najszybciej ogarnąć! Jak np. jest powiedziane żeby w czerwonych koszulkach przyjść to przychodzić w czerwonych, i nie tylko młyn ale niech przychodzą wszyscy na czerwono, nawet tzw. piknikowcy. Szczęścia dla naszej drużyny i naszych kochanych kibiców Czerwono-Niebieskich w Nowym Roku życzę! :)
Reply Edit
derock napisał: 3 January 2012

Ręce opadają jak się takie coś czyta, smutno jest strasznie. Zadaje się pytanie jaki jest sens tak bardzo kibicować Polsce, klubowi być wielkim sportowym patriotą jak się okazuje, że ten kraj i ludzie są tak bardzo chorzy !!! Jak można było dopuścić, żeby taka gwiazda nie grała dla Polski, taki Polak, który chciał grać dla nas, czuł i dalej się czuje Polakiem !!!. Matka prosiła on prosił a nasi głusi. MASAKRA I WSTYD NA ŚWIAT jak nie potrafimy dbać o naszych i dobro naszego kraju. Nawet Turek się o niego pytał? a Polak nie chciał i nie pytał? :( :( LAZY BUSTARDS !!!

23 października 2003
Z ?Życia Warszawy? wyczytuję dobrą wiadomość:
?Podczas Kongresu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) w Doha zmieniono m.in. statut tej organizacji w zakresie przynależności narodowej zawodników. Zmieniono punkt o przynależności narodowej. Dotychczas było tak, że jeżeli ktoś występował w reprezentacjach juniorów lub młodzieżowych danego kraju musiał później również grać w jego drużynie seniorskiej. Teraz, gdy piłkarz ma podwójne obywatelstwo, może sobie wybrać dowolnie reprezentację jednego z dwóch krajów. Nie będzie więc ?zaklepywania? zawodników, czyli powoływania ich na wszelki wypadek do kadry? ? powiedział prezes PZPN Michał Listkiewicz, który uczestniczył w kongresie w Doha.
Listkiewicz przyznał, że jest do dobra wiadomość dla Polski, bowiem za naszą zachodnią granicą występuje kilkunastu juniorów z podwójnym obywatelstwem, którymi interesują się zarówno polscy jak i niemieccy selekcjonerzy.?
- Zgodnie z tymi zmianami Piotr Trochowski, niezwykle obiecujący piłkarz Bayernu Monachium, mógłby zacząć grać w reprezentacji Polski. Ale nie gra.
- Dlaczego?
- Zapytany o to, czy przyjąłby powołanie do reprezentacji Polski, odpowiedział: ?Chyba jednak nie. Gram dla Niemców i niech tak już zostanie (rozegrał ponad 30 spotkaniach w reprezentacjach juniorskich Niemiec). Już się przyzwyczaiłem, myślałem, że nie ma wyboru. Chociaż Polakiem wciąż się czuję. Kiedy jednak Niemcy mnie powołali, miałem 13 lat. Nie myślałem o obywatelstwie, po prostu chciałem grać w piłkę?.
- A potem jeszcze dodał:
?Wiem, gdzie się urodziłem. I choć będę grał dla Niemców, na zawsze pozostanę Polakiem?.
Piotr Trochowski urodzony 19 lat temu w Tczewie ofensywny pomocnik od kilku lat reprezentuje Niemcy w kolejnych narodowych drużynach juniorskich, bo jego rodzice wyjechali za zachodnią granicę w 1989 roku. Był wielką gwiazdą kilku imprez, furorę robił m.in. na mistrzostwach Europy do lat 17 i 19. Uli Stielike, jego trener podczas tamtego turnieju, prorokował, że na mundialu w 2006 roku Trochowski będzie już kierował reprezentacją Niemiec. Niektórzy widzą w nim nowego Thomasa Haesslera, inni ? Zinedine?a Zidane?a. Dziś broni barw Bayernu Monachium. Na razie nie jest rzecz jasna idolem monachijskich kibiców, ale coraz śmielej naciska na zawodników podstawowej jedenastki i coraz częściej wchodzi z ławki na końcówki meczów w Bundeslidze.
- Trochę żałuję, że syn nie gra dla Polski ? mówi Alicja Trochowska, która ma jeszcze trzech synów (najstarszy ma 22 lata, najmłodszy ? 13) i wszyscy występują w niemieckich klubach. ? Kiedyś napisałam list do PZPN, by zwrócili na Piotra uwagę. Wtedy kiedy przyszło niemieckie powołanie, ale nie mógł grać, bo czekał na drugi paszport. Niestety, odzewu nie było. Żadnego. No i syn gra dla Niemców.
- Ciekawe, że nie zainteresowali się nim Polacy, ale Turcy tak. Kiedyś podszedł do niego jakiś trener z Turcji i był bardzo rozczarowany, że Piotr nie ma z jego ojczyzną nic wspólnego. Szukał rodaków, ale spodobał mu się tylko mój syn.
- Ale mój syn dziś już raczej chce być lojalny wobec Niemców, zżył się z nimi i mu się nie dziwię, choć marzyłam, by grał dla Polski. Polakiem się jednak czuje. Choć wszyscy wołają na niego Peter, to chciał, żeby w niemieckim paszporcie miał wpisane Piotr. Kiedy grał przeciw Polsce (w Gdyni), bardzo to przeżywał, pamiętam, że dostał w tamtym meczu żółtą kartkę ? dodaje pani Trochowska.
- To, co spotkało Piotra Trochowskiego i jego matkę, spotyka również ? niemal na co dzień ? i innych specjalistów różnych dziedzin. Biją się o nich obcy, zapomina bądź nie chce ojczyzna?
Reply Edit
derock napisał: 3 January 2012

dla potwierdzenia ?
Łukasz Pałucha
2005-08-21 , aktualizacja: 21.08.2005 00:00
A A A Drukuj
- Moje serce jest bliżej Polski, ale nikt się mną nie interesował, dlatego gram dla Niemców ? mówi 21-letni Piotr Trochowski, piłkarz HSV Hamburg
W reprezentacji Niemiec jest wielu piłkarzy polskiego pochodzenia ? Miroslav Klose, Martin Max, Paul Freier. Z graczy młodego pokolenia w zespole zachodnich sąsiadów zadebiutował także Łukasz Podolski. Teraz na gwiazdę wyrasta Piotr Trochowski, piłkarz niemieckiej kadry do lat 21

Najlepszy technik w Niemczech

WSTYD, HAŃBA, SMUTEK, UBOLEWANIE !!! Jak tu wierzyć w kraj, którym rządzą i kierują takie jełopy. Jak się poczyta dokładniej historię to się okaże, że tak naprawdę to bardzo krótko mieliśmy naprawdę mądrych przywódców. W głównych to szlachta i książęta rozkradli i sprzedali kraj sami przez szereg lat pozapraszali sąsiadów do nas. Teraz już nie ma szlachty, ale umiejętności po nich przejęli dzisiejsi politycy?
Reply Edit
Dnt napisał: 3 January 2012

Pozwoliłem sobie ten wątek przenieść na forum. viewtopic.php?f=4&t=711
Reply Edit
Fan Witolda Pileckiego napisał: 3 January 2012

Jeżeli ludzie tutaj podają przykład polskiej prawicy jako PiS-u to nie ma nawet z kim rozmawiac ani komu tłumaczyc .Widac wypływ tvn-enu i kubusia wojewódzkiego .. Weź się człowieku lewicy jeden z drugim dowiedz kim byli źołnierze wyklęci wtedy może zrozumiesz o co walczymy .
Reply Edit
kibol napisał: 3 January 2012

Jestem poglądów lewicowych ale nie jestem żadnym lewakiem jak panowie narodowcy to szufladkują!
Uważacie się za Patriotów bo byliście w warszawie wstyd mi tylko za was było
Kibicując mojej drużynie mam w dupie czy ktoś jest lewicowy czy jest prawicowy czy jest czarny czy żółty najważniejsze ze wspiera klub na dobre i złe
Połowa z was nawet nie wie od kiedy polska jest nie podległa
Reply Edit
Awatar
kozik napisał: 3 January 2012

@kibol lewak zawsze będzie lewarem a wstyd to było siedzieć w domu 11.11 oglądać tvn i pierdzieć w stołek! http://www.youtube.com/watch?v=GWwE4ER9u94
Reply Edit
Dziubson napisał: 4 January 2012

Faktycznie masz rację, rzucanie w policję (0:48) racami to jest bardzo patriotyczne? Wstyd za ten kraj ,że tak obchodzi i szanuje swoje ?ŚWIĘTO PATRIOTYCZNE??. Jak takie rzeczy robicie to nawet nie powiniście się nazywać polakami tylko antypolakami próbującymi zabić kulturę?
Reply Edit
a właśnie,że intelektualista! napisał: 4 January 2012

racja dziubson i kibol-większość z łysogłowych nie potrafiłaby nawet wytłumaczyć słowa?prawica?.Zachowanie kiboli 11.11 to obora dla Polaków,prawdziwi patrioci[Pilecki czy Rejtan]przewracali się w grobach w ten dzień.Tu nie chodzi o żaden patriotyzm,to pokazówki przed innymi,ciekaw jestem,jakbym zapytał małolata z młyna?Dlaczego jesteś patriotą??co by odpowiedział :-) ?Yyy,hhmm,yyy,bo tak.Bo moi ziomale z młyna sa,to ja też.Bo to jest cool?.Prawdziwi patrioci udzielają się społecznie,a nie chodzą z flagami w rocznice grudnia i śpiewają?precz z komuną?90% z nich urodziło się po 90r i pojęcia nie mają co to jest komuna.A co do szufladkowania przez nacjonalistów,że człowiek z poglądami lewicowymi to komuch,to masz rację kibol-oni mają takie halo.W końcu są prawdziwymi,JEDYNYMI Polakami i z komuchami można zrobić jedno-do gazu najlepiej.Podejście PRAWDZIWEGO,JEDYNEGO Polaka-praktykującego katolika oczywiście.Bo nie wątpię,że każdy nacjonalista bez włosów uczęszcza co niedzielę do kościoła i przyjmuje komunię;w końcu na pielgrzymce na jasence też będzie chciał się pokazać?
Reply Edit
[
kozik napisał: 4 January 2012

@Dziubson zachowujesz się jak redaktor z TVNu skoro z całego filmu uchwyciłeś tylko jeden fragment oczywiście ten który Tobie łatwo skomentować by móc zasiać troche fermentu Wstyd to powinno Ci być za tych co blokowali w tym dniu NARODOWE ŚWIĘTO!za władze Warszawki które nie potrafiły zabezpieczyć legalnego przemarszu z góry wytyczoną trasą(przez co poniekąd doprowadziły do tych burd)a nie za polskich patriotów
Reply Edit
Awatar
polnoc98 napisał: 4 January 2012

Kozik popieram!Na marszu bylo 140 kibicow Rakowa i oni moga cos na ten temat powiedziec a tu wypowiadaja sie widzowie tvn i wybiorczej ktorzy zobaczyli to co mieli zobaczyc i napinka:)Rakow nie byl i nie jest prawicowy co wy bierzecie? dajcie przyklad jednej flagi lub piosenki lewackiej wstyd mi za was!derock najstarszy kibicu na tym forum azs mial kiedys mlynowego geja i zydowskie przekonania kochali wszystkich tylko nie nas.Ich juz nie ma my Bylismy jestesmy bedziemy.lewaki usciskajcie biedronia i grodzka(kiego)to sa dla was Polacy na szczescie na Rakowie jest was 1% i tak pozostanie.Nie zaklamujcie historii dlatego bo palikot da sobie pocpac!Nie ma czegos takiego jak tolerancja albo sie cos lubi albo nie. TYLKO RAKOW
Reply Edit
a właśnie,że intelektualista! napisał: 4 January 2012

pólnoc98 napisał:?Nie ma czegos takiego jak tolerancja albo sie cos lubi albo nie. TYLKO RAKOW ? No widzisz kolego północ98,własnie przez takie przekonania ludzie giną na całym świecie.Wyspowiadasz się ze swoich przekonań na Jasnej Górze na pielgrzymce?kibiców??
Reply Edit
bubu napisał: 4 January 2012

Haha? widzę że jest jeszcze kilku rozsądnych na tym forum (derock, dziubson, ?intelektualista itp..) fajnie czytać wasze wpisy chłopaki, bo nie siła wpoić małolatom co ?dobre? tylko zjednoczyć ?wszystkich? w jednej sprawie! Ja ?walczę? o ?triade? bo pamiętam Siebie w biało-zielonym szalu na siatkówce Rakowa! Piękne czasy!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dyskusja z komentarzy
PostWysłany: 04 Sty 2012, 21:42 
Offline

Rejestracja: 04 Sty 2012, 21:36
Posty: 6
Bubu udowodnił że nie ma sensu z nim rozmawiać, bo skoro pamięta tamte czasy to wie tez do czego doszło po meczu z Pogonią Szczecin i dlaczego.

bgpiast napisał(a):

?Narodowa Częstochowa? ?, a jeżeli ktoś jest narodowym socjalistą to nie może przyjść? Nietolerancja to jest dla ludzi, którzy mają włosy na zębach i są zacofani. Raków zawsze prawicowy? Bullshit !!! Nie zapominajcie skąd się Raków wywodzi ? od robotników a oni prawicowi raczej nigdy nie byli. Idźta jełopy nawijać z Polską Prawicą Polityczną na pewno się dogadacie. Bóg i Jezus mówią o bliźnich, pomaganiu sobie, traktowaniu się na równi, bez podziałów z szacunkiem, miłością i tolerancją a to są raczej hasła lewicowe, więc nie wciskajcie ludziom głupot. Jak Wy możecie mówić o Bogu w sercu jak Wy nie macie tolerancji dla innych?
Reply Edit
derock napisał: 30 December 2011


A znasz nauki Chrystusa na temat pedałów czy kupców handlujących w świątyni? Nie pouczaj więc innych skoro nie znasz nawet Nowego Testamentu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast