Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Do poczytania
PostWysłany: 05 Paź 2012, 14:41 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:03
Posty: 114
Miejscowość: Ostatni Grosz
Zmiana zasad wynajmowania pociągów specjalnych

Według nowych zasad organizator wyjazdu ma obowiązek udostępnić nieodpłatnie 20% miejsc w pociągu funkcjonariuszom SOK bądź Policji zabezpieczającym trasę przejazdu. Liczba pozostałych pasażerów pociągu nie może przekroczyć 80% liczby miejsc siedzących.

Gdy organizator będzie chciał przewieźć większą liczbę kibiców, PR mają prawo odmówić uruchomienia pociągu specjalnego i obciążyć organizatora wyjazdu stratami wynikającymi z tej decyzji.

Ponadto nazwiska pasażerów pociągu specjalnego powinny znajdować się na liście wyjazdowej, a każdy z nich powinien posiadać bilet wstępu na imprezę masową. Wyjeżdżający nie mogą też być pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających, ani nie mogą być objęci sądowym zakazem wstępu na imprezy masowe.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków już zapowiedziało zaprzestanie współpracy ze spółką PR do czasu odstąpienia od powyższych zmian w regulaminie wynajmowania pociągów okazjonalnych.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Do poczytania
PostWysłany: 15 Paź 2012, 20:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2011, 17:33
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
Niestety tłumacz nie jest zbyt dokładny w tym co robi ale dobre i to. Relacja kibiców Videotonu ze wspólnego wyjazdu do Sosnowca.

Red Bull Devils (RBD) w Częstochowie / Polska / raportu
RBD-nych w Polsce! Zgłoś

Polsko - Angielski dwaj przyjaciele
Piątkowy wieczór rozpoczął się Częstochowa w kuchence mikrofalowej w fanatyk, disco i Casual Załoga z samochodu. Tak więc, w sumie 13 członków RBD wziął w nocy naprawdę nudny i monotonny podróż może być.
Przyjechaliśmy około 9 rano, na skraju miasta i Auchan w naszym skorygowana do WC (łazienka uderzająco czyste i cywilizowane), a śniadanie jesteśmy jednym. Samo miasto jest postrzegane jako wielki okolicy ... nie jest szczególnie piękny krajobraz można powiedzieć panele rozliczeniowe, główna ulica w remoncie (mamy też i tak ...), więc wiele osób. Z daleka później pokazał dumę w katedrze, która jest najważniejszym miejscem pielgrzymek katolików Polaków.

Rakow Begurultunk część miasta, a po szybkich połączeń telefonicznych pojechaliśmy do naszych przyjaciół w okresie poprzedzającym stadionjuknál. Po arenę waymarks prawdziwie imponzás utwór sportowy dla nas, z których tylko kilka minut gazing po sobie sprawę, że lokalne odpady silnik stadion, którego popularność mówi się prześcignąć nawet piłkę w mieście, ale dwa fani sportu naprawdę nie dbał o dobre stosunki ze sobą. Dwa międzyczasie, nasz gospodarz przyjechał i porozmawiał z dworca kolejowego, leżały samochody, ponieważ gra będzie odejść.

11-godziny naszego przyjazdu do stacji jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, ale po kilku minutach zaczęli összeverődni lokalnych twarze i rozpoczęliśmy naszą niezrównaną gościnność. Mają piwo w ręce i przycisnął meginvitáltak, spojrzeć na ich sklepie z pamiątkami. Spacerem kilka minut zaczęliśmy nasz spacer, ale stwierdziły, że nie przyniesie nam butelki z alkoholem, ponieważ policja jest bardzo surowa kara dla niego. Gift Shop jest dziedziniec zakupy były pół noże i inne przejawy można kupić sprzęt wojskowy, a pozostałe marek mody na trybunach, oprócz kilku kolekcjach państwowych i prywatnych. Bardzo dobry towar, nie wygraliśmy sortowane i następnie spadła nasze szczęki, gdy ciało nie wolno było płacić za rzeczy, które chcemy kupić. Miałem to na tyle złe, że nie jesteś firmą potyázós typ, więc ich szaliki, melegítőfelsőink, Polo wędrował przez polskich przyjaciół.

Wracając do stacji, kelnerzy pełne piwa ponownie w przygotowaniu do wyjazdu. Derby około 5 do 600 osób było spodziewać, perkusję od 100 osób otrzymało specjalny pociąg do tego, jak również. Argument Platforma poradziła nam utrzymać oddzielny coupe do jazdy w naszej ziemi, i nie są dopuszczone do sprawnego szurkereket. Pociąg przyjechał na początku ciągłe keményebbnél twardszych twarze, młodzieży i napełnianie, jak również. Wszyscy wiedzieli o nas i przywitał wielu naszych szyjach wisiały sáljaikat. Pojechaliśmy na Zorall stoi partia zakończyć z kilkoma postaciami, które nie czekając na odjazdem pociągu otworzył aptekę w naszym wagonie naszego wielkiego zaskoczenia, radości, niektóre

Sörökről woda mineralna i dbać o nas, że w nic ... bez cierpienia deficyt podróży podczas fajerwerków poleciał, pożary płonęły w oknach, ale policja nie szálhattak pokład-up pojazdu. Polsko-węgierska przyjaźń z kilkoma wyjątkami, wszystkie roślinności zniszczonych i bez ulic, ale zniknął w dzielnicach kupić ormányokban ....
Okazało się, że oni naprawdę nie pije przed meczem.

Podczas lądowania został przygotowany przez policję nie jest żart, karabiny w ręku, a zbiorniki Family Pack gazu na plecach nie tylko dekoracyjne. (Ostatnia taka struktura II. Kroniki filmowe w I wojnie światowej, ale ogień zwymiotował)
Pełna ścieżka i poszliśmy na stadion i na komórce, zespół huczał czasami, ale to jest to. Dwie godziny przed rozpoczęciem dekkoltunk bramki, ale jak się okazało, ze względu na surowe procedury wejścia, i tym razem, kilka osób miał kilkaset Wstęp na gwizdek.
Polacy są mało hiper pozornie beznadziejne kapokba złapany w daję i bluesa, ale wyraźnie agresywny gaz szybko w karetce z parą ultra.

Beléptetésről-sz.ig dać bilety na numer i nazwę na nim muszą być również podane.
Strażnicy bramy wejściowe wniesiona Tłum rozstąpił i jako gości, mogliśmy awansować. Z całym szacunkiem ich! Nazwa pierwszej bramie jednego sprawdziła predefiniowaną listę można wyszukiwać, a następnie sfotografował każdy był niesamowity ... wszystko w 3-klasowej doświadczenia gry.

Mecz koreója czerwono-niebieski płaszcz został złożony wraz z wnioskiem specyficzne nosić w drodze powrotnej, a także, w przypadku, gdy kręci się byłoby trudne do filtrowania osób.
Pierwsza połowa nie była twoja rasa, bo czeka na ostatniej osoby dogonić. Gyorsítandó procedura wejścia przez liczbę razy podczas meczu całego sektora, sektor wbiegł na górę i posypane policji i bezpieczeństwa mającego podobny sprzęt w zasięgu ręki do akcji rzeczy. (Czyjeś kamienie, kije, szkła lub tworzywa sztucznego, ale był postrzegany latać w worki ekskrementów i kompletne Toi-Toi toalety też)

Druga połowa twojej rasy był muskularny, które działało dobrze i przeforsował każdego. Gra nie było bardzo ekscytujące, ale niestety przegrali 1-0 na.

Kibice przeciwnych naprawdę nie zacznie przychodzić, ale w środku pół wielu trudnych grupy patrząc wypełnione długi bok, ultras stale doping 200-300 n. Gospodarz ma dobre stosunki z Legią Warszawa wśród innych rzeczy, więc on i jego ludzie również pojawiła Drapia. Inny świat patrzył na wykonywaniu krajowego i dobrze zorganizowane w szurkereket gości i liczb.
Kilka razy słyszeliśmy "Go VIDI", a także starał się zaangażować w jakiś dalukba.

Pod koniec meczu 50 minut trzymała nas w pustym stadionie i rákészülve żadnego ataku na policjanta, uderzył go w plecy sposób.
Stacja kolejowa nie jest znacząca, co się stało, obie strony zostały mówi się na neutralnym relacji z sobą, ale ostatnio załogowy ustawkában vendéglátóinkat pokonał 30-30. W związku z lustrem hali, nie mogę sobie wyobrazić, że druga strona, przeciwko której znaleźli się ...
Pociąg podróż powrotna wjechał na platformie czeka na setki ludzi zaatakowanych, ale wołali do dwóch naszych przyjaciół, a my dochodzimy do szétnyílva masowego halt doczekać zajmują nasze miejsca na wozie. Podróż w obie strony z tej samej działalności, jak przeszedł tutaj, niektóre zabawne, trochę kézizmokra facet hamowane przez praktykę ciągłego skręcania ruchy typu ...
Komora kiedy wspomniano, że teraz możesz bawić się z nami i zobacz ....
Myślę, że to był moment, kiedy zaczęliśmy czuć, że kontrolować nasz los w końcu się z ręki ...

Przyjeżdżając koleją, wzięliśmy pojazdy i prowadzić pojazd przyjazny poszedł do restauracji, pub w piwnicy w środku dużego osiedla było
Rakow po drodze - ludzie machając Salas, widząc węgierskich tablic rejestracyjnych.
Zajęte miejsca w produkcie, rozpoczął niekończącą pitnej, co tylko wódka premium i piwo i napoje bezalkoholowe składający się z popytem. Nie musisz nic płacić, ale musiałem włączyć nikogo do picia, które pod względem gastronomii na stronie głównej w bezsúfolódott fejenkét za min. ściskając butelkę wódki Ci wyczerpującej zadanie, ale chłopcy nie wstydzili z was.

Tymczasem, pizze przyjechaliśmy, i wielu wielkich duchów, a także rozpoczęła franczyzy drogerii korzystnych działań. Miejscowi przyszedł stale, więc 11 do 80 na 100 osób ma dáridózott, rycząc z głośników Ultras numerów Band. Do tego czasu, bariera językowa nie ma, a niektóre z naszych płynnych polskich hülyítette sił bełkot lokalnych.
Party kicsúcsodása wspólne śpiewanie, a następnie wojskowy tłumienia dymu w środku osiedla i alkohol więcej i innych przejawów spożyciu produktów nie zárjegyes stworzony.

Wiedząc to, co znajduje się przed nami, próbując terelgetni lókötőket pojazdu, ale nalegał na nas kolegów do 30 otoczony furgonetkę i były tylko gotów pozwolić na naszej drodze do wszystkich "belediktáltak pół butelki wódki.
Potem w lewo, ale otwarte drzwi przesuwne, wspinaczka za Polaków, nawet będąc w ruchu podlewane kolegów pasażerów i pod warunkiem, go z nami na piwo przejazdu oraz napoje energetyczne, jak również.

Byliśmy odstawieni do granic miasta z samochodami, a tam były zapłakany pożegnanie na stacji benzynowej, obsługujący rozkoszy ....

Podróż do domu nie był bogaty, poza dziwnym wirusem, który jest bardziej samochód zaskarżona w krótkim czasie, więc dwie godziny wyjazd 500 metrów, valmint licznika zobaczyłem kawałki pizzy nie może przesłaniać faktu, że Dodo fantastyczne Czy inni mogą po minivan czyszczonej pranie itp. sweter fontanna.
Rampant duhalykodásnak również dobiegła końca, gdy tułów Gyurós ściśle zamknięte, a inne dysydenci są ograniczone. Nic dziwnego, że mówią, że kierowca się urodzić z tym ... Mam doświadczenie na krótki czas z powodu elbámészkodásomnak 150 km objazdu my ...

Podsumowując, wprowadzenie doświadczeń jak my felejtehetetlen, i czekamy na kontynuację naszych polskich przyjaciół!

_________________
AGAINST MODERN FOOTBALL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Do poczytania
PostWysłany: 16 Paź 2012, 19:54 
Offline

Rejestracja: 21 Sie 2011, 21:24
Posty: 4
Widzieliście już nową odsłonę fansów?
http://lksfans1908.pl/
A tu link do nowego fanpage.
http://www.facebook.com/lksfanspl?fref=ts


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast