Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 06 Gru 2011, 01:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 13:04
Posty: 117
Pięknie ujęte , aż się łezka w oku kręci. Niesamowite przemyślenia. Tylko pogratulować i pozazdrościć poglądów. Trzymaj dziecko z dala od stadionu i bandy debili z popodbijanymi oczami bo jeszcze wpadnie w złe towarzystwo i dopiero będzie. Poślij je na policjanta i niech uczy wandali szacunku,. Pałą , gazem i czym tylko się da. Omijaj stadion szerokim łukiem , a twoje życie będzie pełne radości , wspaniałych przeżyć i wielu innych cudownych rzeczy...

_________________
To nie zabawa. To PASJA, która zostanie do końca naszych dni.
Red Blue Youngs


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 06 Gru 2011, 12:43 
Offline

Rejestracja: 24 Gru 2010, 17:01
Posty: 21
Daniel-jak czytam twój post to ogarnia mnie tylko pusty śmiech. Do czasu gdy Stowarzyszenie ogarniało żeby na stadionie było bezpiecznie wszystko było Ok, a ilość dzieci na stadionie napawała dumą-ale tak jak powiedziałem do czasu gdy policja zabawiła się w szeryfów i zaczęła mierzyć z broni do dziecka a pozostałych pałować. Tak dla twojej wiadomości wszyscy,,małolaci nie wiedzący za co nienawidzą Widzewa" zawsze mogą zaczerpnąć wiedzy od starszych którzy tą sprawę dobrze znają i wielu tak robi. Nienawiść do policji nie wzięła się znikąd-my jak coś zbroimy liczymy się z konsekwencjami a te kur.. bez honoru są bezkarne i to bardzo boli. Twoje obawy co do złego towarzystwa wśród KIBOLI Rakowa pozostawiam bez komentarza..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 06 Gru 2011, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 16:33
Posty: 30
Miejscowość: Raków-Zachód
Jeżeli omijasz stadion szerokim łukiem to pewnie gówno wiesz jak jest. I mam pytanie: na chuj logujesz się na forum Rakowa i piszesz już swój drugi debilny post, bo pierwszy też był śmieszny? Odnowienie tematu z przez 10 miesięcy czy ilu tam. Dziecko poślij na policjanta żeby było takim kretynem jak oni, a może jak i Ty, a Ty zaloguj się na forum policji, ratowania zabytków czy jakie tam wolisz i tam pisz swoje wypociny:)

Ps. Zbanować gościa żeby nie pisał farmazonów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 10 Gru 2011, 23:00 
Offline

Rejestracja: 21 Lis 2011, 01:18
Posty: 9
Kluczny , wiesz co dorośnij trochę. To własnie o takich jak Ty mówiłem! Nie twierdzę że wszyscy są źli. Taki Pan "Kluczny" wyraziłem opinie na temat tego co sądzę- to chyba jest demokracja? tak? wolność poglądów - o to też walczyli zawsze kibice na stadionach (przynajmniej parę lat temu stadion był możliwością wyraenia swojej opinii kibiców do rządów. Tutaj wyrażę opinie na ten temat co sądzę i jestem już napastowany przez nie które osoby. O tym własnie pisałem, o "wychowaniu" i kulturze. tak właśnie wspaniale wychował stadion Pana Klucznego - nie można nic bo on jest lepszy i on musi mieć przewagę.
Do Pana Klucznego- dorośniesz ( przynajmniej niedługo może skończysz te 18 lat) , później będziesz mieć dzieci i mam nadzieję ,że chociaż będziesz umiał logicznie myśleć bo wagary i wyzwiska nic dobremu nie służą.
Moja percepcja mówi mi inaczej niż Wasza, ponieważ Wy jesteście zaślepieni w tym co robicie. Nie chcę mówić ,że wszystko co robicie jest złe, wręcz przeciwnie - podziwiam Was za Wasz wysiłek ,który wkładacie na ratowanie klubu i chwała Wam za to:)

Ps. Wiecie co mnie najbardziej wkurza w kibicach? - nie mowie tego ,że o Ws chodzi tylko o większość kibiców w polsce, w każdym bądź razie chodzi mi o to ,że nie można mieć swoich poglądów np. Byłbym kibicem AZS-u czy CKM-u to kibce Rakowa by mnie zmiażdżyli za to ,że nie interesuje się np, piłką nożną tylko innym sportem;// Po co to? jaka w tym logka co ma siatkówka do piłki nożnej, co ma siatkówka do żużlu czy co ma żużel do piłki nożnej?;/ Chore...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 10 Gru 2011, 23:40 
Offline

Rejestracja: 24 Gru 2010, 17:01
Posty: 21
Daniel-jak chciałbyś się czegoś dowiedzieć to napisałbyś na PW do kogoś a nie siał niepotrzebny ferment na forum i wylewał bezpodstawne żale. A tak jedyne co mi przychodzi do głowy to to że jesteś biało-zielonym prowokatorem i tyle. Bez odbioru


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 11 Gru 2011, 21:05 
Offline

Rejestracja: 21 Lis 2011, 01:18
Posty: 9
Gdybym był zielono-białym prowokantem to nic tu po mnie by było:) Lubię Raków ,ale czy trzeba malować te mury ,żeby Raków stał się bardziej popularny? Życzę "Raków" jak najlepiej i chciałbym żeby utrzymali się w lidze i w ogóle w piłce nożnej, bo szkoda tak bogatej tradycji tego zespołu i nie miło byłoby gdyby jedyny w Częstochowie grający na normalnym poziomie przestałby istnieć.
Jak to wspominał zawsze śp. Przemek Kożuch, "czy nie lepsza byłaby piłka bez tych incydentów i huliganów?" chodzi tutaj o ducha sportu a nie ducha walki i wandalizmu:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 11 Gru 2011, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2011, 17:33
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
Jak już coś to "biało-zielonym" a nie "zielono-białym" .
i jeżeli np. to http://www.antyradio.pl/var/ezflow_site ... x_full.jpg nazywasz malowaniem po murach i zwykłym wandalizmem to masz ładnie zmieszany mózg przez media... Nie wszyscy "kibole" są huliganami i wandalami.. ta gorsza część "kibiców" to tylko jednostki.. W swoim kraju masz jednych z najlepszych ultrasów na świecie i ciesz się z tego a nie wrzucaj każdego kibica do jednego worka . My przychodzimy na każdy mecz i zdzieramy gardła żeby coś udowodnić . Kibicowanie to jest pasja której ludziom brakuje. Każdym kibic rakowa ma pasje i wspólny cel. Tym celem jest bronienie dobrego imienia klubu,barw,tradycji ,to nie tylko bieganie po mieście i "malowanie" po ścianach. Przyjdź w Piątek na Hale Polonia i zobacz to stado bydła które wszystko niszczy i nie ma nic wspólnego z kibicowaniem...

_________________
AGAINST MODERN FOOTBALL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 11 Gru 2011, 23:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 13:04
Posty: 117
Haha piękno futbolu i czysta wspaniała gra. Za dużo canal + zdecydowanie i premiership. W takie bajeczki o pięknej grze to ja wierzyłem jak 14 lat miałem. Chyba w innym świecie żyjesz trochę . Wiemy dobrze, że dookoła przekręty , kombinacje , a ty jeszcze piszesz takie rzeczy. Nie ma sensu pierdolić głupot bo się moda na sukces zaczyna robić.

_________________
To nie zabawa. To PASJA, która zostanie do końca naszych dni.
Red Blue Youngs


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 13 Gru 2011, 00:06 
Offline

Rejestracja: 21 Lis 2011, 01:18
Posty: 9
Czasem zastanawiam się czy mam do czynienia z debilami czy co<myśli> Interpretujecie wszystko po swojemu. Czy ja co kolwiek napisałem o pięknym futbolu i czystej grze?:> brzmiało to prawie jak zacytowanie jakiegoś mojego tekstu. Co do Dursaka, sam wmawiasz mi wrzucanie do jednego worka kibiców i huliganów a sam "tworzysz nowy worek" pokazujesz mi jakis jeden obrazek z kosmosu wzięty. Spójrz na co drugi blok prawie na każdej dzielnicy- wszędzie popisane NORMALNIE NAPISANIE! - nie graffiti (chyba Ty nie odróżniasz rzeczywistości od świata wirtualnego jak tylko same takie graffiti widujesz na ulicach) i własnie o to mi chodzi , że ni epotrzebnie po po popisane mury i bloki: Tylko Raków, Tylko Azs, tylko Ckm. Po co to?:> Hmm Dursak jeżeli to jesteś tą osobą ,która mnie się kojarzy to masz dopiero 15 (o ile już je masz) to nie wiem skąd Ty możesz mieć to doświadczenie życiowe żeby w taką twardą dyskusję się włączać- aczkolwiek mogę się mylić, wiadomo człowiek nie jest nieomylny.
Wiadomo ,że nie wszyscy kibice nie są tacy sami: są kibice ,którzy przychodzą wyłącznie na mecz wspomóc swój zespół a są tacy co przychodzą tylko ,żeby wspomóc swoją dumę i pokazać swoje pięści na twarzach innych.

Ps.Może to nie z Częstochowy , ale dam przykład jak ,np Dursak wycięty z kosmosu.
Chodzi mi o takie coś:
http://stalowemiasto.pl/_db/artykuly/galerie/21860/34a192.jpg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 13 Gru 2011, 00:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 13:04
Posty: 117
:)

_________________
To nie zabawa. To PASJA, która zostanie do końca naszych dni.
Red Blue Youngs


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast