Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 13 Gru 2011, 12:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 16:33
Posty: 30
Miejscowość: Raków-Zachód
Dla Ciebie ja mam 15 lat, Dursak też. Ogólnie wszyscy na Rakowie wg Ciebie mają 15 lat. Weźcie go zbanujcie i będzie spokój bo sieje tylko niepotrzebny ferment.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 13 Gru 2011, 17:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:27
Posty: 45
Miejscowość: Błeszno
Daniel wypociny strzela takie, że aż się śmiać chce. Daj se chłopie siana bo Ci tu ludzie tłumaczą co i jak ale to jak rzucać grochem o ściane, ty nadal swoje.

Wyprzedze twój tok myślenia: Nie, nie mam 15 lat :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 13 Gru 2011, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2011, 17:33
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
Z nim nie pogadamy widocznie normalnie. Dla niego wszyscy kibice rakowa to huligani i wszędzie jest popisane "tylko Raków" i to mu przeszkadza. na mój gust serio jesteś biało-zielonym prowokatorem.
A doświadczenie życiowe zbieram cały czas chodząc na przykład na mecze. Tobie tego "doświadczenia" brakuje , oglądając telewizje i czytając gazety w których jest napisane o kolejnych rozrubach stadionowych huliganów nic nie zyskasz. Nie wiesz jak jest na meczach , nie znasz nas , nie wiesz kim jesteśmy z zawodu , za przeproszeniem GÓWNO o nas wiesz więc proszę cię jak chcesz popisać komentarze to zapraszam na http://www.youtube.pl

I jeszcze coś do tego twojego przykładu jak ty to ujmujesz z "kosmosu" . Aż tak bardzo przeszkadza ci napis na bloku RACOVIA ? . Pomyśl sobie że akurat w tym bloku mieszka kibic rakowa który jest z dumny z tego że jest fanatykiem Rakowa i zachęca młodzież , kolegów ze swojego osiedla aby poszli na raków . Tak napis może oznaczać że na tym osiedlu są kibice Rakowa którzy demonstrują w ten sposób fanatyzm do klubu pisząc na swoim bloku np. "RKS" , rozklejając vlepki. Jeżeli tak bardzo przeszkadzają ci te "napisy" to weź farbę i przejdź po każdym osiedlu i zamaż wszystkie te napisy proste. Pisząc na forum te "huligańskie napisy" same nie znikną ;)

Z resztą co ja będę pisać. Wszyscy mamy 15lat i jesteśmy zwykłym marginesem bo jesteśmy KIBICAMI.

_________________
AGAINST MODERN FOOTBALL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 14 Gru 2011, 16:52 
Offline

Rejestracja: 21 Lis 2011, 01:18
Posty: 9
Znowu interpretujecie nie wiem skąd moje słowa... NIe oskarżam nikogo innego o to czy ,że ma 15 lat to o co Wam chodzi? Dursaka siętylko pytam, bo o ile się nie mylę to ten dursak to faktycznie ma chyba 15 lat i mieszka na parkitce;] Mateusz o ile się nie mylę masz na imię.Jeżeli tak bardzo Ci się podobają napisy na bloku to pomaluj sobie po swoich oknach to zobaczymy czy tak mama bedzie z Ciebie dumna ,że tak rozsławiasz Raków;] Za te malowanie to My płacimy z czynszu i nie życzę sobie tych głupich napisów. Nalepki jak chcecie to naklej sobie na plecak, albo są inne jeszcze sposoby na rozsłąwienie- kup sobie kurtkę rakowa, bluzę, szali- Proszę bardzo, ale nie niszcz mienia publicznego. Jak tak np lubisz pisać po murach to dlaczego np. jeżeli widzicie policję to nagle uciekacie- przecież się nie boicie i Wam nic przecież nie zrobią - bo to są psy a nie ludzie:> co nie?:>
Macie rację- nie znam Was , ale ja piszę jak prawnie "przestrzegacie i moralnie" a Wy tylko idealistycznie przestrzegacie swoich zasad. Co do Dursaka - gdybym się na żywo zapytał dlaczego Raków nie lubi się z Widzewem to ciekawe czy umiałbyś mi to wytłumaczyć, na forum nie ma sensu pytać bo i tak i tak tutaj masz google , które zawiera praktycznie wszystkie informację jakie można sobie wymarzyć. Wierzysz w to wszystko w te zasady bo po prostu tak jest. Bronicie się z całych sił dlatego ,że macie to wmówione i żyjecie wg. zasad kibiców- z jednej strony jest to pozytywne bo dzięki temu człowiek uczy się przywiązania i honoru, ale z drugiej strony nie dopuszcza do siebie innych reguł ,które ktoś próbuje wprowadzić zewnątrz. Prowadziłem całkiem niedawno podobne badania na temat przywiązania do reguł osób zależnych od innych czynników.
Proszę nie przypisywać mi jakiś innych słów i proszę o rozumowanie inwidualne, jeżeli pytam się czy Dursak to ten Dursak to pytanie kierowane jest jednoznaczne do danej osoby a nie do ogółu... Fajnie,że trzymacie się razem i chwała Wam za to bo to się nazwa prawdziwy zespół- za to lubię kibiców- to jest właśnie jedna z tych pozytywnych cech. Większość z Was ma taki tok myślenia ,że nie dopuszcza zdania innych z poza grupy i uważacie ,że jeżeli ktoś zaprzeczy Waszemu zdaniu to już ,że jest na pewno źle.
Przykładowo, nie dopuszczacie do żadnej mojej racji bo wiecie ,że Wy i tak jesteście najmądrzejsi, po 1 poście już nagle słyszałem wyzwiska żeby mnie zbanować itp- bo ktoś podważył niektórych tok myślenia, interpretujecie sobie samodzielnie a nie logicznie, znalazłoby się jeszcze parę takich przykładów ,ale nie o to tu chodzi. FOrum jest po to by dyskutować i wyrażać swoje własne przemyślenia. Forum jest po to by można spokojnie - bez żadnego zagrożenia dostaniem w zęby wyrazić tą opinie!. Wielu z Was w tym momencie chce mi dać w zęby- i to jest ten kolejny przykład ;agresja, nie zawsze można rozwiązać problem tylko i wyłącznie siłą - to się nazywa nieumiejętne rozwiązywanie konfliktów międzyludzkich , nie wytłumaczy się to za wszelką cenę będzie chciał dociec swojej racji siłą.
Jeszcze raz proszę ,aby mojego postu nie przypisywać do ogółu, bo nie wiem czy mam może zdania podkreślać ,do których piszę dane zdanie. Jeżeli jest przed zdaniem Dursak to znaczy ,że chodzi o Dursaka a nie do innych
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 14 Gru 2011, 17:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2011, 17:33
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
Bardzo ci dziękuje łaskawco że kierujesz swoje imponujące posty akurat do mnie ;).
Po pierwsze faktycznie mnie chyba znasz bo dobrze mówisz. mijasz się z wiekiem bo mam 16lat. Nie wiem kim ty jesteś ale na tym zakończmy. Co do sprawy z malowaniem to dobry obserwator jesteś skoro widzisz napisy na oknach ;) ? Nie wiem czy jesteś z Częstochowy czy K-paxa. Po drugie jakim prawem piszesz że mamy ochotę dać ci w zęby skoro nikt o żadnej agresji wobec ciebie tutaj nie pisał . Jeżeli post o treści "Zbanujcie go" jest dla ciebie agresją to masz chyba Autyzm. Przez takich właśnie ludzi mówi się o nas tak a nie inaczej. Co do uciekania przed policją ciekawe czy byłbyś taki twardy jakby zaczęli do ciebie strzelać z shotguna na środku ulicy praktycznie za nic. Jesteśmy normalnymi ludźmi a nie uciekinierami z więzienia żeby uciekać przed kim kolwiek.
Po raz kolejny ci powtarzam że nie znasz nas i twoje opinie na nasz temat wywnioskowane przez to co piszemy na forum są po prostu głupie i dziecinne więc zakończ swoje wypociny albo przedyskutuj swoje żale z kimś wyżej postawionym wśród kibiców to ciekawe po jakim czasie zakończysz rozmowę z powodu braku argumentów i pomysłów na dalsze nie potrzebne dyskusje. Skoro tak ci te napisy przeszkadzają to ponownie zachęcam do zamalowywania jeśli nie możesz przez nie sypiać. Żegnam szanownego pana , dalsza dyskusja jest bezproduktywna...

_________________
AGAINST MODERN FOOTBALL


Ostatnio edytowany przez DuRsaK 14 Gru 2011, 17:30, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 14 Gru 2011, 17:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:27
Posty: 45
Miejscowość: Błeszno
Moim zdaniem temat do zamknięcia bo idą takie wypociny, że się śmiać chce :D

Co do zamalowywania to masz tu dość tanie farby zewnętrzne. Ruszaj na miasto i odnawiaj te "zniszczone" przez nas kiboli Rakowa bloki.

http://www.taniachata.pl/produkt/farba- ... -15-litrow :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 14 Gru 2011, 17:52 
Offline

Rejestracja: 21 Lis 2011, 01:18
Posty: 9
[quote="DuRsaK"]
1)...Co do sprawy z malowaniem to dobry obserwator jesteś skoro widzisz napisy na oknach ;) ...
2)...to masz chyba Autyzm
3)...Co do uciekania przed policją ciekawe czy byłbyś taki twardy jakby zaczęli do ciebie strzelać z shotguna na środku ulicy praktycznie za nic....quote]

Właśnie to jest to o co prosiłem, przedewszystkim inteligencja ,której chyba nie posiadasz.
ad1. Czy ja napisałem ,że malujecie po oknach? Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem,że jak tak bardzo chcesz sobie pomalować to pomaluj sobie po swoich oknach.
ad2. Agresja to nie jest tylko wyzyskiwanie czegoś siłą, czy inne podobne zjawisko. Wyzwiska w stylu masz autyzm to trochę nie na początku dziennym, po 2 dzieci autystyczne są bardzo inteligentne.Obraza to też przejawy agresji.
ad3. Powiedz mi kiedy policja goniła kogoś za malowanie bloków z shotgunem? Po drugie nie będą mnie gonić bo nie maluje.Mówię tylko o tym jak chcą zatrzymać i grzywne dać- przecież zapłacisz grzywnę i napis będzie dalej istniał, prawda??:>

Dodam czwarty punkt: prosiłem o nie wyodrębnianie inwidualnie,nie mówię ,że to KAŻDY Z WAS( pozowolę sobie powiększyć bo Dursak już któryś post tego nie rozumie) tylko mówię wyogólnienie. Czy jak powiem ,że ludzie są mięsożerni to znaczy ,że wegetarianie nie istnieją?

WIdzę,że chyba zamiast doświadczenia na stadionie powinieneś nabrać doświadczenia ,ale w szkole przy nauce czytania ze zrozumieniem. Mam nadzieję,że kiedyś i Tobie będą malować po domu prywatnym takie napisy, to ciekawe czy poprzesz to czy zbluźnisz takie zachowanie, przecież to jest sławienie klubu;]
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 14 Gru 2011, 19:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2011, 17:33
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
Przykład z Shotgunem podałem z meczu Raków-Elana po którym zaczęli do nas strzelać ...
Napisałeś " Pomaluj sobie po swoich oknach " nie widzę tutaj nic innego jak zły dobór słów... Po oknach nikt nie maluję . Mój blok jest cały pomazany i to nie napisami " Raków " tylko jakieś głupoty i wyzwiska i nie płaczę z tego powodu chociaż mój blok był remontowany ponad rok temu i jest jak nowy.
Specjalnie napisałem słowo " autyzm " . Choroba przejawia się tym " Problemy z komunikacją uczuć " i "związkami społecznymi " Po twoich postach ta choroba do ciebie pasuje. Nie mówię że jesteś nie inteligentny ale masz problemy z interpretacja.

A co do twojej pewności siebie z wiedzą historii kibicowskiej to muszę cię rozczarować ale wiem bardzo dużo co działo się kilkanaście lat temu w Częstochowie więc nie musisz tutaj brylować ze swoją wiedzą.

_________________
AGAINST MODERN FOOTBALL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!
PostWysłany: 16 Gru 2011, 21:06 
Offline

Rejestracja: 21 Lis 2011, 01:18
Posty: 9
Już któryś raz utrzymuje swoją teorię: "Czytanie ze zrozumieniem" kłania się. Czy ja mówię,że ktoś maluje po oknach? Napisałem ,żebyś sobie pomalował po oknach lub czy jak chcesz swoich drzwiach, jeżeli tak lubisz malować, ale nie maluj po bloku i nie szpeć mienia publicznego- nie wiem gdzie Ty tam zobaczyłeś zły dobór słów.
Nigdzie nie twierdziłem ,że mam jakąś większą wiedzę o kibicach od Ciebie- jeżeli masz to chwała Ci za to ,że znasz historie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast