Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 02 Gru 2010, 00:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 13:04
Posty: 117
STANDARDOWA sytuacja.Żadna nowość,że jeśli nie weźmie się młotka i do łba nie wbije albo z siekierą nie pogoni to dupy ruszyć się nie chce.Na każdej dzielnicy są kibice i "kibice" czyli tacy co chcą coś robić i tacy,którzy mają wszystko w dupie bo uważają,że może są już za starzy albo przypał się [pierdołami zajmować.Jak ktoś będzie miał z 30 lat może powiedzieć,że już pewne spr.go nie kręcą,chociaż akurat u nas ci "30-to latkowie"działają w wielu sprawach najwięcej.
Fajnie jest się polansować w czapeczce albo szaliczku - takich akurat dużo się spotyka,aż czasem strach spojrzeć na partyzanta :shock: gorzej czasem ruszyć dupe i ogarnąć kilka spraw .
Jaki z tego morał ?Niech sobie każdy wyczai... :geek:

_________________
To nie zabawa. To PASJA, która zostanie do końca naszych dni.
Red Blue Youngs


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 02 Gru 2010, 15:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 18:07
Posty: 22
Miejscowość: Tysiąclecie
W sumie masz rację. Ale jak wcześniej kluczny napisał że widział transy tylko na jakiejś tam dzielnicy a ja powiem że to nie jest prawdą ponieważ widziałem transy na północy, później koło galerii, i na jeszcze kilku dzielnicach. Miejmy nadzieję że tym razem komuś się w końcu zachcę i cała Częstochowa będzie wiedziała że 22 Grudnia na Hali Polonia odbędzie się kolejna Piłkarska Gwiazdka.

Zachęcajmy rodzinę, znajomych,dziewczyny, i namawiajmy ich aby oni namawiali swoich znajomych i tak dalej. Musi Wypierdolić Halę Polonia W Kosmos !!

Ps: To kiedy będą te plakaty jeżeli wogóle będę bo mi nikt nie odpowiedział na to pytanie ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 02 Gru 2010, 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 16:33
Posty: 30
Miejscowość: Raków-Zachód
Chyba napisałem, że po Zagłębiu. Czyli na Ruchu i Olimpii. Na tych meczach PSM było obwieszone, a koło galerii transa powiesili chłopaki z PSM. A przed obydwoma meczami pisałem, że każdy kto chce zrobić transy niech do mnie napisze. Wystarczy poświęcić godzinkę i transy są robione:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 04 Gru 2010, 02:34 
Offline

Rejestracja: 24 Lis 2010, 20:54
Posty: 6
Mam nadzieje że tegoroczna Piłkarska Gwiazdka bedzię o charakterze pomocy dla RAKOWA. Bo jeśli licząc zyski jakie można uzyskać to sie zbierze dobra suma którą można przeznaczyć chociażby na cześc zaległych wypłat dla piłkarzy. Wiadomo że koszty takiej imprezy że pokrywaja sponsorzy PG (tak mi sie wydaje) , wiec sam zysk z takich biletów wynosić bedzie okolo 30 tys. ( 3 tyś ludzi razy 10 zł bilet) plus jeszcze zebrać po hali jak ktos bedzie chętny do puchy . Można by było też "zatrudnić" Błaszczykowskiego jeśli już jest ambasadorem Rakowa żeby załatwił do licytacji kilka koszulek Borussi i Polski z autografami , bo przecież to żaden problem jest dla niego podejść do Barriosa i powiedzieć dawaj koszulke i podpisuj ;). W dodatku słyszałem w tv4 jak Borek mowił ze dostanie Borussia wolne na święta wiec na PG raczej bedzię. Jeśli by zdołal załatwić co nie jest problemem powinna być każda licytacja wypisana na plakacie reklamujacym Gwiazdke żeby każdy o tym wiedzial i nie jeden burżuj wziął tłustszy portfel :). To jest szansa żeby klub zgarnął "dużo" kasy. Taka moja rozkmina przed monitorem przy piwku :) nie każdemu może sie podobać ,ale ktoś przeczyta i może stwierdzi że to dobry pomysł ,a wcześniej na niego nie wpadł i go wcieli w życie.

Kiedy sie pojawi się wiecej informacji na temat Piłkarskiej gwiazdki?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 06 Gru 2010, 18:55 
Offline

Rejestracja: 25 Lis 2010, 21:59
Posty: 105
Pozwoliłem sobie wykorzystać pracę Masal'a i zmienić kolor plakatu na czarno-biały. Z tego miejsca chciałbym zachęcić wszystkich do rozklejanie plakatów, może zwiększy to naszą obecność na Hali 22 grudnia :)

Plakat czarno-biały: http://img574.imageshack.us/img574/6140/gwiazdka.jpg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 06 Gru 2010, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 21:08
Posty: 162
Może jakieś ulotki? Porozdawać w szkołach, plakaty na tablice ogłoszeń itp ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 08 Gru 2010, 22:26 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:57
Posty: 5
Miejscowość: Częstochowa. Północ. D.
a co z ulotkami.? można się juz po nie zgłaszać na ostrze..? :mrgreen:
bo wypadało by to już trochę porozwieszać. więcej ludzi by to zobaczyło/ przeczytało i dowiedziało się o tym.;d

_________________
Ave Racovia .!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 08 Gru 2010, 22:42 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 23:53
Posty: 294
Miejscowość: Czerwono-Niebieski Raków-Zachód
Nie wiem jak bedzie wygladac sytuacja na ostrzu ale wydaje mi sie ze ulotki najlepiej zrobic jak bedzie juz znana dokladna godzina rozpoczecia PG oraz cena wejsciowki,ewentualnie mozna drukowac i rozklejac bialo-czarny plakat ktory jest 3 posty wyzej :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 10 Gru 2010, 01:38 
Offline

Rejestracja: 22 Lis 2010, 18:30
Posty: 154
Bilety na Piłkarską Gwiazdkę w cenie 10zł - Będzie można nabywać na turnieju w Kłomnicach - stoisko z Naszymi gadżetami.


PS Na czasie pojawią się kolejne miejsca dystrybucji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 11 Gru 2010, 12:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2010, 13:35
Posty: 231
Co prawda z małym poślizgiem, ale są już bilety do nabycia na Sportową Gwiazdkę w sklepie naostrzu.pl - cena 10 zł

Kolejnym miejscem gdzie będzie można nabyć wejściówki, jest jutrzejszy turniej w Kłomnicach - stoisko z gadżetami Rakowa
.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast