Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 00:36 
Offline

Rejestracja: 23 Gru 2010, 16:17
Posty: 8
Miejscowość: Częstochowa
właśnie a pro po tego filmkiku co był na początku , jest gdzieś w internecie albo będzie ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 01:11 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 23:53
Posty: 294
Miejscowość: Czerwono-Niebieski Raków-Zachód
Ja wiem jedynie ze bylo to chyba polaczenie dwoch filmow-jednego ktory byl w tv klika dni temu i jak pisali na stronie oficjalnej powinien znalezc sie na niej niedlugo,a drugi jest z barazow z koszarawa ktory znajduje sie tu :http://www.youtube.com/watch?v=PeN7qIzLHmY

jezeli sie pomylilem prosze poprawic :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 17:24
Posty: 11
To tak....
Przemarsz z kwadratów na halę 5+ Fajnie to ogarneliśmy, race zrobiły swoje :twisted:
Na hali frekwencja dopisała, doping bardzo dobry, oprawy też ok.
Filmik na początku turnieju... brak słów. ;)

Panie i Panowie zrobiliśmy swoje, możemy być z siebie dumni. Stanęliśmy na wysokości zadania !
Tylko teraz bez podniety! Pamiętajcie, my nie spoczywamy na laurach! Teraz odpoczynek, ale z takim samym impetem musimy wystartować w kolejnym sezonie. Nadal mamy niedociągnięcia typu : przy dłuższej przyśpiewce słabniemy (nie wiem czemu), nadal mamy "kibiców" którzy idą na "młyn" postać i poplotkować...

P.s. Mało brakowało, a dostał bym pomarańczom na hali :P


Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt !
Życzy Tomek1921
BBJ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 13:27 
Offline

Rejestracja: 23 Gru 2010, 16:17
Posty: 8
Miejscowość: Częstochowa
mi nie brakowało ja dostałam ;p ale
Na hp przy naszym dopingu nie raz mi ciarki szły .
Jak dla mnie wyszło bardzo dobrze ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 16:40 
Offline

Rejestracja: 27 Lis 2010, 18:04
Posty: 242
Tomek1921 napisał(a):
Panie i Panowie zrobiliśmy swoje, możemy być z siebie dumni. Stanęliśmy na wysokości zadania !


Jeśli dla Ciebie szczytem dumy jest klaskanie lewackiej mordzie (90% publiki klaskało) to polecam zmienić jadłospis. Dla mnie to wstyd i dalej się zastanawiam jak coś takiego w ogóle mogło mieć miejsce. Następnym razem to sobie wsadzie te ręce w dupę !

_________________
RKS RAKÓW - RED BLUE YOUNGS


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 17:19 
Offline

Rejestracja: 24 Gru 2010, 17:01
Posty: 21
Ja uważam, że ogólnie zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, zarówno na przemarszu jak i na samej hali. Klaskanie może i nie było najlepszym pomysłem, ale z pewnością gwizdy i wyzwiska tez nie byłyby dobrym rozwiązaniem zarówno dla nas jak i klubu, choć nie ukrywam że czerwonego nie lubię i wątpię żeby coś się zmieniło po dojściu do władzy czerwonych. Ale stosunki na linii miasto-kibice i miasto-klub na pewno by się nie poprawiły. Dlatego uważam że nie powinno się oceniać naszego występu tylko w kontekście rzucania mandarynek i klaskania Matyjaszczykowi. Ogólnie łezka się w oku zakręciła gdy puścili ten filmik o przeszłości. Hala zrobiła swoje i doping momentami miazga choć były momenty kiedy brakowało sił. Oby tak dalej, żebyśmy nie osiedli na laurach.
P.S Wszystkiego najlepszego Wszystkim Kibicom Rakowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 17:45 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 23:27
Posty: 113
Ar1921 napisał(a):
Tomek1921 napisał(a):
Panie i Panowie zrobiliśmy swoje, możemy być z siebie dumni. Stanęliśmy na wysokości zadania !


Jeśli dla Ciebie szczytem dumy jest klaskanie lewackiej mordzie (90% publiki klaskało) to polecam zmienić jadłospis. Dla mnie to wstyd i dalej się zastanawiam jak coś takiego w ogóle mogło mieć miejsce. Następnym razem to sobie wsadzie te ręce w dupę !



Masz swoje poglady i nie wmuszaj ich innym. Forum wolne od polityki :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 18:34 
Offline

Rejestracja: 27 Lis 2010, 18:04
Posty: 242
PAKO napisał(a):
Ar1921 napisał(a):
Tomek1921 napisał(a):
Panie i Panowie zrobiliśmy swoje, możemy być z siebie dumni. Stanęliśmy na wysokości zadania !


Jeśli dla Ciebie szczytem dumy jest klaskanie lewackiej mordzie (90% publiki klaskało) to polecam zmienić jadłospis. Dla mnie to wstyd i dalej się zastanawiam jak coś takiego w ogóle mogło mieć miejsce. Następnym razem to sobie wsadzie te ręce w dupę !



Masz swoje poglady i nie wmuszaj ich innym. Forum wolne od polityki :)


A co Ty jego adwokat ? Niedługo w tematach "prawicowe\lewicowe ekipy" będziemy wymieniani obok takich hołot jak Wkra Żuromin czy inne Orkany Sochaczew. Przez czerwoną zarazę naród Polski cierpi po dzień dzisiejszy. Wspierajcie dalej entuzjastycznymi oklaskami czerwone ryje.

SLD=KGB!

_________________
RKS RAKÓW - RED BLUE YOUNGS


Ostatnio edytowany przez Ar1921, 24 Gru 2010, 19:10, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 18:47 
Offline
RacoviaTV

Rejestracja: 23 Lis 2010, 20:24
Posty: 89
Miejscowość: Alejka
Miłego oglądania 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=D2TFGsyHr90


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 17:24
Posty: 11
"Ar1921" piszę o dopingu dla zawodników Naszej Drużyny , jeśli Ci się nie podoba to, że były brawa dla ...... to ok. W moim pości nic nie wspominałem o tym typie. Czytaj ze zrozumieniem.... Kto klaskał to klaskał jego już sprawa. ( ja też go nie lubię)

POWTARZAM RAZ JESZCZE OCENIAŁEM DOPING !!!
(to chyba dotarło)

I nie zaśmiecać forum !

Aha jeszcze coś "PAKO" nie jest moim adwokatem :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast