Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 20:27 
Offline

Rejestracja: 01 Gru 2010, 02:19
Posty: 4
jak dla mnie to 2009 bylismy glosniejsi a teraz moglismy dac z siebie wiecej... to moje zdanie:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 22:03 
Offline

Rejestracja: 25 Lis 2010, 21:59
Posty: 105
Bardzo fajny film, w końcu odpowiednia długość :D Oby więcej takich ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 24 Gru 2010, 22:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 19:04
Posty: 101
Miejscowość: Częstochowa / Ostatni Grosz
Konkretny filmik zaprezentowała też czewa.tv! http://www.youtube.com/watch?v=lNhcaLSuifk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 00:50 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:03
Posty: 114
Miejscowość: Ostatni Grosz
Na marginesie mówiąc to Czewa.tv ma same konkret filmy więc wiesz ;) Polecam!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 01:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:27
Posty: 45
Miejscowość: Błeszno
No cóż tu dużo mówić wymietliśmy konkretnie :). Filmiki będą miłym wspomnieniem no a na Hali zawitali wreszcie prawdziwi kibice i pokazali co to znaczy doping ! Ale nie osiadamy na laurach tylko Panowie działamy od wiosny :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 02:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 18:00
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
No dokładnie! Wreszcie Hala Polonia zobaczyła prawdziwych kibiców a nie jakaś namiastkę kibicowania :D
Co do frekwencji była wyśmienita ale gdy stałem w młynie, uważałem że było nas mniej niż rok temu.. Nie wiem jakieś dziwne złudzenia miałem.:D Super doping! Bardzo,bardzo duży plus dla wszystkich kibiców Czerwono-Niebieskich tych co już chodzą, i tych co zaczęli od niedawna kibicować Rakowowi. :) Dla wszystkich brawa w zaangażowanie. :) Mimo że ISD (pff) nie chce nas sponsorować pokazaliśmy klasę, i wierzę (bo Święta to czas magiczny) że znajdzie się Sponsor i zgodzi się zasponsorować w nasz Klub. Niestety, gdy są wypisane wiadomości że Huta jakoby nie będzie nas sponsorować, pokazały się błazny z klubiku na dekabrystów, wypisują to co by nie powiedzieli nigdy w twarz. :twisted:

Dlatego.. WIOSNĄ w takiej SAMEJ lub WIĘKSZEJ liczbie meldujemy się w młynie aby pokazać tym niedowiarkom biało-zielonym że oni nie mają szans z nami. :twisted:

Wszystkim życzę Wesołych Świąt. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 03:34 
Offline

Rejestracja: 27 Lis 2010, 18:04
Posty: 242
cam1921 napisał(a):
No dokładnie! Wreszcie Hala Polonia zobaczyła prawdziwych kibiców a nie jakaś namiastkę kibicowania :D


No człowieku, nie osłabiaj mnie. Być może macie mnie teraz wszyscy za czepliwego drania, ale jak można nazwać "prawdziwym kibicem" ludzi którzy popierają lewacką mordę ?!
Dochodzę do założenie, że nikogo jakoś to specjalnie nie ruszyło :x baa jak widać te osoby są nazywane "prawdziwymi kibicami", i w tym temacie nie mam mowy o szufladkowaniu, bo na widok Matyjaszczyka klaskało ok 90% publiki ! mało brakowało, a niektórzy to by się pospuszczali. Nie wiem, ja jakoś wolę dziewczyny, a czerwone ryje nie są dla mnie ani partnerami do rozmów, ani kompetentnymi osobami którym mógłbym zaufać.
Od dziecka byłem uczony, aby czerwonym pluć prosto w ryj !

Po raz kolejny krótki komentarz końcowy :

SLD=KGB!

_________________
RKS RAKÓW - RED BLUE YOUNGS


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 03:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 18:00
Posty: 40
Miejscowość: Częstochowa
Ar1921 napisał(a):
cam1921 napisał(a):
No dokładnie! Wreszcie Hala Polonia zobaczyła prawdziwych kibiców a nie jakaś namiastkę kibicowania :D


No człowieku, nie osłabiaj mnie. Być może macie mnie teraz wszyscy za czepliwego drania, ale jak można nazwać "prawdziwym kibicem" ludzi którzy popierają lewacką mordę ?!
Dochodzę do założenie, że nikogo jakoś to specjalnie nie ruszyło :x baa jak widać te osoby są nazywane "prawdziwymi kibicami", i w tym temacie nie mam mowy o szufladkowaniu, bo na widok Matyjaszczyka klaskało ok 90% publiki ! mało brakowało, a niektórzy to by się pospuszczali. Nie wiem, ja jakoś wolę dziewczyny, a czerwone ryje nie są dla mnie ani partnerami do rozmów, ani kompetentnymi osobami którym mógłbym zaufać.
Od dziecka byłem uczony, aby czerwonym pluć prosto w ryj !

Po raz kolejny krótki komentarz końcowy :

SLD=KGB!


Hmm.. Ja napiszę tak ;) Czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi i ogółem: każdy ma swoje poglądy polityczne. Jak ktoś już tutaj to pisał nie powinniśmy na forum kibicowskim o tym pisać bo nie wypada mieszać w to polityki.. Matyjaszczyk jest prezydentem-jakiś szacunek musi miec ;) (zawsze tak uważałem, bo tak mnie wychowano-z kulturą ;)). Uważam że gdybyśmy go wygwizdali, dalibyśmy o sobie złe zdanie i znów by była nagonka jako to kibice Rakowa są źli, niedobrzy etc. :evil: I dlatego też te brawa to jakiś wyraz szacunku, a nie względy polityczne, naprawdę połowa z tych ludzi (z młodych chłopaków bo nie mowię o nas-starszych co wiedzą coś o partiach) nawet pewnie nie wie skąd jest Matyjaszczyk i gówno to ich interesuje, aczkolwiek dali wyraz szacunku.. A u mnie wygląda to tak, nie interesuje mnie partia tylko to, jak ta wiocha zacznie się rozwijać bo jak narazie jesteśmy zacofani co do innych miast.;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 10:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 22:27
Posty: 45
Miejscowość: Błeszno
Zgodzę się z kolegą wyżej. Nie forum od takich rozkminek czy powinniśmy klaskać czy nie. Będzie na to czas aby ocenić jego prezydenturę i wtedy będziemy albo klaskać albo gwizdać. Poszliśmy tam, żeby pokazać swoją klasę i ciągle pracujemy na to aby nie mieć wizerunku, że kibic Rakowa to prostak czy chuligan.

A na razie się Panowie nie spinajmy na takie tematy bo i nie warto :D Święta są to się radujmy. Wesołych bracia :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piłkarska Gwiazdka 2010! - Wypierdol Hale Polonia w kosm
PostWysłany: 25 Gru 2010, 15:12 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 15:48
Posty: 2
cam1921 napisał(a):
Uważam że gdybyśmy go wygwizdali, dalibyśmy o sobie złe zdanie i znów by była nagonka jako to kibice Rakowa są źli, niedobrzy etc. :evil:


No uważaj, bo dzięki temu nagle wszyscy pomyśleli "o jacy oni są zajebiści".

cam1921 napisał(a):
A u mnie wygląda to tak, nie interesuje mnie partia


No i właśnie przez coś takiego jest u nas tak jak jest. I w mieście, i ogólnie w kraju.


Co do samej gwiazdki to pomijając kilka kwestii wrażenia pozytywne. Ciekaw tylko jestem ile z tych osób będzie na wiosnę regularnie pojawiac się na łuku.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast