Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: RAKÓW - Bytovia Bytów 23.07, godz 17.00
PostWysłany: 26 Lip 2011, 10:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, 13:04
Posty: 117
Miałem ogarniać temat ale na meczu nie byłem dlatego temat poruszam tutaj. Mianowicie chodzi o zakładanie barw na mecze. Nie będziemy już halować z tymi koszulkami czerwone, niebieskie, czerwono-niebieskie, bo to stowarzyszenie wypuściło serię różnych koszulek w innych kolorach.W tym rzecz, że na tych koszulkach znajdują się napisy albo herb Rakowa( żeby nikt nie płakał że kupił szarą i jeszcze musi kupić czerwoną 8( )
Pogadałem z kilkoma osobami i nawet patrząc na zdjęcia z młyna widać, że niektórzy dalej nie czają klimatu i to najwięcej młodych , którzy stali w okolicy środka. Pomiędzy czerwonym kolorem w huj w oczy rzucają się bluzy szare typu JP i inne pierdoły. Wychodzi na to że mamy barwy czerwono szaro czarne. No bo jak to inaczej odebrać skoro sami wychodzimy z inicjatywą przychodzenia w barwach i nie potrafimy się dostosować !?!? Czy to się komuś podoba czy nie jesteśmy jednością i każdy powinien dostosować się do zasad narzuconych odgórnie tym bardziej, że nie są to nie wiadomo jakie wymagania. A jeśli ktoś ma inne zdanie to są osoby do których można z tym podbić i zawsze znajdzie się jakiś kompromis.

Tak żeby nie cisnąć tylko,na plus wydaje mi się trochę więcej szalików tak przynajmniej jak się patrzy z zewnątrz fajnie to wygląda.
Teraz każdy w głowie powinien mieć jedno -30 LIPCA KIERUNEK LEGNICA!!!!!!!!!!

_________________
To nie zabawa. To PASJA, która zostanie do końca naszych dni.
Red Blue Youngs


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: RAKÓW - Bytovia Bytów 23.07, godz 17.00
PostWysłany: 26 Lip 2011, 11:35 
Offline

Rejestracja: 26 Lis 2010, 15:48
Posty: 2
Mecz jak wyżej wszyscy pisali na +, ale ja chciałem poruszyć parę bardziej ogólnych tematów.

Pierwsze co się rzuciło w oczy w tym meczu (z resztą nie tylko w tym, bo to raczej reguła jest), to pusty łuk przy pierwszym gwizdku sędziego. Ciężko jest przyjść 5-10 min. przed meczem? Zawsze brakowało mi mocnego pierdolnięcia już na wyjście zawodników z tunelu.

Ostatnio pomyślałem, że może dobrze by było spróbować wrócić do piosenek, których wprowadzenie 2-3 lata temu nie do końca poszło tak jak powinno, ale wydaje mi się, że teraz mogło by się udać jak się patrzy na fakt, że jak trzeba to potrafimy się dobrze nakręcić i pobawić, a te piosenki same z siebie do tego zachęcają. ;)

Sakarya: http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=ecxChC-5VhU

PAOKARA: http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=vqo_rqMc8NA


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: RAKÓW - Bytovia Bytów 23.07, godz 17.00
PostWysłany: 26 Lip 2011, 17:38 
Offline

Rejestracja: 30 Mar 2011, 22:36
Posty: 1
Miejscowość: Aleja Pokoju
Zgadzam się w 100% z kolegą powyżej ;) , a ta druga nutka "PAOKARA" naprawdę była dobra i nieźle nam wychodziła.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: RAKÓW - Bytovia Bytów 23.07, godz 17.00
PostWysłany: 26 Lip 2011, 21:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010, 19:04
Posty: 101
Miejscowość: Częstochowa / Ostatni Grosz
Filmik z dopingu:
http://www.youtube.com/watch?v=dsVLpfPozyU


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast