Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Operacja Legnica! 9 Kwietnia, Jedziemy Wszyscy!
PostWysłany: 10 Kwi 2011, 23:10 
Offline

Rejestracja: 23 Lis 2010, 23:53
Posty: 294
Miejscowość: Czerwono-Niebieski Raków-Zachód
Doping :

http://www.youtube.com/watch?v=swx1QyW0 ... ideo_title


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Operacja Legnica! 9 Kwietnia, Jedziemy Wszyscy!
PostWysłany: 12 Kwi 2011, 09:02 
Offline
RacoviaTV

Rejestracja: 23 Lis 2010, 20:24
Posty: 89
Miejscowość: Alejka
http://around-the-ground.com/fotos2011/mlrc.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Operacja Legnica! 9 Kwietnia, Jedziemy Wszyscy!
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 14:58 
Offline
RacoviaTV

Rejestracja: 23 Lis 2010, 20:24
Posty: 89
Miejscowość: Alejka
Oto tłumaczenie tekstu z powyższego linku:



Ponieważ byłem na miejscu dobre 2,5 godziny przed rozpoczęciem meczu, aby zabić czas siedziałem w samochodzie jedząc frytki i słuchając muzyki, zanim zdecydowałem się odjechać spod stadionu postanowiłem poszukać otwartych kas. W rzeczywistości było tylko dwóch ciężko pracujących pracowników, którzy sprzedawali bilety. Niestety, byłem prawdopodobnie pierwszą osobą, która kupowała bilet i pracownicy nie mieli drobnych aby wydać mi resztę. Najprawdopodobniej mieli też pretensje, że płace dużym banknotem i jestem ... tak, tak z bogatych Niemiec .. blabla! Resztę czasu pojechałem spędzić w parku na ławce obserwując kaczki, wiosenne porządki, gołębie i... srające psy - Naturo, jaka jesteś piękna!
Około 15:00 postanowiłem wejść na stadion i rozejrzeć się za optymalnym miejscem do robienia zdjęć jednej i drugiej stronie. Około godziny 15:40 ochrona zaczęła się zbierać, a od ulicy słychać było syrenę policyjną - nadszedł czas na przybycie gości! 4 autobusy z Częstochowy dojechały do Legnicy, odpowiadało to temu czego oczekiwałem! Na początku wszystkie cztery grupy zostały poddane kontroli i w pewnym momencie byłem pełen obaw czy wszystko jest w porządku gdyż nikt nie wchodził na sektor, ale po chwili oczekiwania gdy wszyscy już przeszli kontrolę cała grupa ruszyła i usłyszeliśmy głośne "Jestesmy zawsze tam ..." . Sektor gości momentalnie się zapełnił a na płocie powieszono kilkanaście flag ! To wszystko było dość niesamowite, naturalnie!
Jeśli chodzi o kibiców gospodarzy, zaczęli oni od początku swój monotonny doping, który wygląda zawsze identycznie podczas moich wizyt w Legnicy. Raków dopingował żywiołowo swój klub machając szalikami, salutując podczas śpiewania ?Ave Racovia? a następnie zaczął drwić z kibiców drużyny przeciwnej śpiewając m.in. ?Legnica ? miasto cyganów? itd. Spiker meczu za każdym razem gdy z trybun słychać było wulgaryzmy albo obraźliwe teksty starał się je zagłuszać podając różnego typu informacje. Upierdliwy człowiek!
W drugiej połowie gospodarze zaprezentowali dwie oprawy, jedna z flagą sektorową ?Tylko Miedź? a druga to machajki. Jeśli chodzi o doping to po stronie gospodarzy nic się nie zmieniło. Monotonia, monotonia, monotonia? Kibice Rakowa starali się cały czas dopingować swoich zawodników dobrze się przy tym bawiąc. Śpiewali w miarę melodyjnie i głośno od czasu do czasu podskakując.
Jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe to drużyna Miedzi raczej nie zasłużenie wygrywa 1 ? 0 strzelając bramkę w ostatniej minucie po czym cały stadion chwilowo eksplodował. Po meczu piłkarze Rakowa dziękują swoim kibicom za doping a ja zbieram się w drogę powrotną do domu?


Tekst nie jest przetłumaczony słowo w słowo tak jak w oryginale. Nastąpiły drobne modyfikacje aby był lepiej czytelny po ustaleniu szczegółów z jego autorem

Tłumaczenie: Polak / Rensen Energie Cottbus ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Operacja Legnica! 9 Kwietnia, Jedziemy Wszyscy!
PostWysłany: 27 Lis 2011, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, 17:19
Posty: 5
Jeżeli potrzebny wynajem autokarów polecamy się!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Zaprzyjaźnione strony: Bluzy everlast