Chcemy godnego życia, nie obietnic bez pokrycia !

18 August 2014 18:19 w Aktualności, Bez kategorii

Serdecznie zapraszamy na antyrządową manifestację pod hasłem ” Chcemy godnego życia, nie obietnic bez pokrycia !”, organizowaną przez Narodowy Front Częstochowa.

Już po raz drugi wyjdziemy na ulice Częstochowy aby zamanifestować swój sprzeciw wobec rządów chciwych demoliberałów. Ile jeszcze potrzeba afer, by polskie społeczeństwo zrozumiało, że czas z tym skończyć ? Wystarczy tylko spojrzeć do jak fatalnej sytuacji społecznej i gospodarczej doprowadziły ich rządy! Dzisiejsza rzeczywistość to przede wszystkim brak pracy i perspektyw dla młodych ludzi, brak poszanowania godności człowieka jako pracownika w wielkich korporacjach, prześladowania patriotów, nacjonalistów, a także zakłamane media. Nadszedł czas, aby stawić opór tej skorumpowanej bandzie politykierów ! Dlatego, 23 sierpnia w Częstochowie, wyjdźmy na ulicę i wyraźmy swój protest! Pokażmy że jest nas wielu i wykrzyczmy jak najgłośniej: Chcemy godnego życia ! NIE obietnic bez pokrycia !


Start demonstracji wyznaczony został na godzinę 14, tak aby sympatycy Rakowa mogli wziąć w niej udział bez obaw związanych ze spóźnieniem się na mecz z Wisłą Puławy.

23 sierpnia 2014 godz. 14:00
Plac Daszyńskiego
Nie bądź bierny, PRZYJDŹ!!