Marsz Smoleński w Częstochowie 10.04.2012

6 April 2012 15:25 w Bez kategorii

10 kwietnia odbędzie się w naszym mieście Marsz Smoleński. Wydarzenie te ma na celu przypomnieć najtragiczniejsze zdarzenie w historii powojennej Polski i upomnieć się o prawdę. We wtorek minie dwa lata odkąd rozbił się Tu-154 w lesie pod Smoleńskiem.

Aby była całkowita jasność, większość z nas jest apolityczna, PIS to nie nasza bajka, jednak naszym obowiązkiem jest zabiegać o wyznanie prawdy w sprawie śmierci naszej inteligencji. Media będą chciały po raz kolejny zaciemnić obraz i skłócić społeczeństwo, a politykierzy będą próbować ugrać na swoje w politycznych bitewkach.

My patrząc na historię knujemy teorie spiskowe, że to wcale niekoniecznie musiał być nieszczęśliwy wypadek. Skoro nasi wschodni sąsiedzi dopuścili się mordu na naszych rodakach w 1940 roku, gdzie w katyńskim lesie zakończyła żywot nasza Polska inteligencja, to i w 2010 roku niedaleko feralnego miejsca sprzed 70 lat Sowieci mogli maczać w tym palce. Tym bardziej, że udowodniono stronie rosyjskiej wiele ogromnych zaniedbań.

Marsz rozpocznie się od Mszy Świętej o godzinie 18:30 w kaplicy N.M.P na Jasnej Górze. Bezpośrednio po Mszy św. przemaszerujemy Al. Sienkiewicza – Al. N.M.P – Doliną Katyńsko – Smoleńską.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału we wtorkowym Marszu!