RACOVIA CUP 2012 już w sobotę!

8 February 2012 23:47 w Aktualności

Już w najbliższą sobotę (11.02.2012r.) sympatycy czerwono-niebieskich będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie w turnieju kibicowskim Racovia Cup 2012. W rozgrywkach weźmie udział 12 zespołów, które będą tworzyć kibice z niemal wszystkich dzielnic naszego miasta i okolic.

Gołym okiem można zauważyć, że nadchodzący turniej wzbudza znacznie większe zainteresowanie niż ten. który został zorganizowany w zeszłym roku, zespoły dzielnicowe rozgrywają mecze towarzyskie, trenują szlifując swoją formę. Rywalizacja o czołowe miejsca będzie na pewno bardzo emocjonująca i nikomu z pewnością nie będzie się nudziło na trybunach.

Turniej Racovia Cup jest w pewnym sensie upamiętnieniem naszego kolegi, którego fizycznie nie ma już z nami, lecz z pewnością pozostanie on w sercach i pamięci każdego kibica Rakowa. Dlatego też imprezę tą nazwano jego imieniem – Piotra ?Bolka? Bolkowskiego, to osoba która pełniła funkcję magnezu przyciągając na Limanowskiego 83 wiele nowych twarzy, którzy obecnie są aktywnymi kibicami, fanatyk który zjeździł kawał Polski w podróży za swoją drużyną, to osoba która poświęciła mnóstwo czasu przy robieniu opraw dla swojej ukochanej drużyny, wspaniały człowiek, czerwono-niebieski przyjaciel.

W sobotę podczas turnieju będzie można zakupić koszulkę turniejową z wizerunkiem śp. ?Bolka? w cenie 35 zł, również będzie można nabyć cegiełkę w cenie 5 zł na stoisku z cateringiem i gadżetami. Stoisko ulokowane będzie na piętrze z lewej strony trybun.

Liczymy na dobrą zabawę, ale również na zaangażowanie uczestników w pokazaniu się z jak najlepszej strony. Tych, którzy brali udział w poprzednich edycjach nie musimy specjalnie namawiać. Osoby które są niezdecydowane zachęcamy bardzo gorąco na Hale ?Polonia? gwarantujemy niesamowitą atmosferę i ogromną dawkę wrażeń.

Plan czasowy imprezy:

09:10 – Rozpoczęcie spotkań grupowych
14:10 – Ćwierćfinały
15:50 – Mecz żaków: Raków Częstochowa vs Orzeł Kiedrzyn
16:25 – Pokaz specjalny przygotowany przez Klub Sportów Walki Mix-Team
16:45 – Mecz pierwsza drużyna Rakowa Częstochowa vs Reprezentacja Turnieju
17:15 – Półfinały
18:15 – Pokaz specjalny
18:35 – Mecz o 3 miejsce
19:21 – WIELKI FINAŁ
19:55 – Dekoracja

Wstęp wolny!