Składki i członkostwo w SKWR

13 January 2012 19:54 w Aktualności

Na ostatnim zebraniu zarządu SKWR zostało podjętych kilka ważnych decyzji w sprawie składek i samego członkostwa w Stowarzyszeniu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze sprawy.Przede wszystkim więc wysokość minimalnej opłacanej składki to od stycznia 2012 roku 5 zł za miesiąc. W przypadku opłacenia składki od razu na rok suma ta nie może być mniejsza niż 50 zł.

Wyrobienie nowej legitymacji członkowskiej może nastąpić tak jak było dotychczas po wpłacie minimum 3 składek miesięcznych.

Ważna legitymacja uprawnia jej właściciela do nabycia gadżetów Rakowa z 10 % zniżką oraz korzystania z rabatów przyznanych przez partnerów SKWR.

Składki można opłacać na dwa sposoby, pierwszy to wpłata osobiście w sklepie Naostrzu.pl znajdującym się na dworcu głównym PKP, a drugi to wpłata na nasze konto: 30 1020 1664 0000 3102 0362 9219.

Legitymacje wyrobić lub przedłużyć jej ważność można w sklepie Naostrzu.pl.

Osoby, które zalegają ze składkami mogą być objęte abolicją. Oznacza to, że nie muszą płacić całości kwoty, jaką zalegają za nieopłacony okres swojego członkostwa w SKWR, wystarczy, że wpłacą za ten okres 10 zł. Okres na uregulowanie spraw ze składkami mija wraz z końcem lutego. Wszystkie osoby z niewyjaśnioną sytuacją zostaną usunięte z SKWR.

Informacje o zaległościach w opłatach składek można uzyskać pisząc na mail: monika.flis@wiecznyrakow.pl

Zachęcamy do przystąpienia do SK Wieczny Raków i przypominamy, że może się do nas przyłączyć osoba, która ukończyła 16 rok życia i wypełni deklarację członkowską dostępną TUTAJ.