Pozostało kilka dni?

2 November 2011 16:48 w Aktualności

Pozostało jeszcze zaledwie kilka dni do wielkiego święta, jakim jest odzyskanie przez Polskę niepodległości. W tym dniu zbierzemy się wszyscy w stolicy aby świętować to ważne dla nas wydarzenie. Mobilizację wśród narodowców można zauważyć na każdym kroku, wiele grup kibicowskich już potwierdziło swoją obecność, kombatanci dołączają do komitetu poparcia, a wraz z nimi profesorowie i nauczyciele historii.


Kontrmanifa również mobilizuje się na ten szczególny dla nas dzień, tyle że ich celem będzie zatrzymanie patriotycznego marszu. W propagandzie niczym za czasów PRLu pomaga im koszerna Gazeta Wyborcza, nazywając narodowców faszystami i neonazistami, jednocześnie namawiając na blokowanie marszu. Mobilizują się także bojówki z Niemiec, które razem z transseksualistami, lewicowcami i anarchistami będą dążyć do zatrzymania nas.

Strona barykady polegnie! To jest pewne. Nie będą wstanie powstrzymać ponad 10 tysięcznej patriotycznej armii. To jest nasze święto, święto patriotów i nacjonalistów. Nie damy by popsuli je antynarodowe środowiska.

Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcie udziału w tej niezwykłej uroczystości, która odbędzie się w Warszawie! Szczególnie środowisko kibicowskie, pokażmy że potrafimy się zmobilizować w słusznej sprawie i pokazać temu marginesowi społecznemu, który będzie tworzył blokadę, jaką siłą jesteśmy!

11.11.11 WARSZAWA ? Musisz tam być!/b>