Udane rozpoczęcie sezonu

23 July 2011 19:54 w Aktualności, Liga

Zwycięstwem 2:0 (1:0) czerwono-niebiescy rozpoczęli sezon 2011/2012. W wyjściowej jedenastce znalazło się trzech nowopozyskanych zawodników: Mateusz Orzechowski, Rafał Czerwiński oraz Mateusz Kyzioł. Raków objął prowadzenie już w 7 minucie. Ładnym strzałem z okolic linii pola karnego popisał się Kmieć.

Na drugiego gola przyszło nam czekać do 70 minuty. W polu karnym sfaulowany został szarżujący na bramkę Kyzioł. Jedenastkę pewnie wykorzystał Hyra. Nieco wcześniej na boisku doszło do niecodziennego zdarzenia. W polu karnym uderzony został kapitan Rakowa ? Paweł Kowalczyk. W efekcie ?Tekli? padł zemdlony na murawę i na noszach opuścił boisko. Niecodziennie zakończył się również występ drugiego Kowalczyka ? Łukasza. W 85 minucie zmienił on Kmiecia, a w? 86 musiał opuścić boisko za faul bez piłki i czerwoną kartkę.

W doliczonym czasie gry goście mieli okazję do zmniejszenia rozmiarów porażki, lecz strzał z rzutu karnego obronił Kos.