Raków – Legia

12 April 2024 17:58 w Aktualności

W ostatnim tygodniu o Rakowie i Legii napisano wiele, lecz nie w kontekście najbliższego spotkania a potencjalnych zmianach na ławkach trenerskich, które miały się dokonać.

W poniedziałek poinformowano że z ławką trenerską Legii pożegna się K.Runjaić. Na stanowisku byłego szkoleniowca zastąpił G.Feio. Portugalczyk ostatnio związany z Motorem Lublin a w dalszej przeszłości ze sztabem Rakowa w którym pełnił funkcję asystenta M. Papszuna. Ostanie spotkania warszawiaków to 7 punktów i zwycięstwa z Piastem w Warszawie, Zabrzu oraz remis na własnym boisku z liderującą w tabeli Ekstraklasy Jagiellonią.

W Częstochowie po remisach z beniaminkami z Niepołomic, Łodzi, Chorzowa, oraz porażce w Radomiu doszło do spotkania właściciela z drużyną oraz trenerem. M. Świerczewski na spotkaniu w poniedziałek poinformował o wsparciu dla D. Szwargi oraz pierwszej drużyny. Oczekuje są jednak, iż właściciel oraz kibice w zamian za okazywane wsparcie zobaczą na boisku w nadchodzących meczach więcej zaangażowania oraz lepszej gry.

Kolejnym meczem dla Rakowa i Legi jest zatem jutrzejsze spotkanie na Limanowskiego 83. Mecz rozpocznie się o 20:00, a głównym sędzią spotkania będzie Piotr Lasyk (Bytom).