INFORMACJE WYJAZDOWE

1 August 2022 21:57 w Aktualności

Od wtorku w Medalik – Sklep Kibica możecie odbierać bilety na czwartkowy mecz w Trnawie. Oczywiście w godzinach zapisów. Przypominamy, że zapisy we wtorek trwają 10:00-17:00, a w środę 10:00-15:30!

W czwartek zbiórka na wyjazd autokarowy o godz. 11:00 na L83. Odjazd najpóźniej 11:30.
Zbiórka na wyjazd własnym transportem o godz. 11:30 na MOP Starcza.

Przypominamy o obowiązku wykupu e-winiet na przejazd autostradami w Czechach i Słowacji. Ponadto weźcie ze sobą Euro w portfelu – tylko taką walutą możecie płacić na postojach i stadionie na Słowacji.

Poniższy akapit potraktujcie jak najbardziej serio. Każdy z nas jedzie dopingować ale i reprezentować RKS Raków! Szanujemy barwy i trzymamy fason w każdej sytuacji, zarówno na trasie dojazdowej, jak i w samej Trnawie. Miejscowi nie są siatkarską ekipą. Znają realia kibolskiego życia, a w Polsce są w dobrej komitywie z niezbyt nam pasującą koalicją.
Organizator meczu uprzedził nas, że kibice Rakowa kupujący bilety na inne sektory niż przeznaczone dla nas będą z nich wypraszani, a od organizatorów wyjazdu będzie zależała decyzja czy zostaną wpuszczeni do sektora gości. Nie ma równych i równiejszych. chcesz mieć pewność, że obejrzysz mecz? Zapraszamy do Medalik – Sklep Kibica. Przypominamy, że każdego Podróżnika obowiązują zasady wyjazdowe.

We wtorek powinniśmy mieć już pełną wiedzę w kwestii parkingów dla fanów Rakowa, od razu pełne info tutaj zamieścimy.
Na pozostałe pytania odpowiadamy TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów!

RKS RAKÓW NA SZLAKU!