Sprzedaż karnetów na sezon 2022/23

5 June 2022 14:40 w Aktualności

Na koniec minionego sezonu dostać bilet na mecz Rakowa było nie lada wyzwaniem. Posiadacze karnetów przyglądali się temu jednak ze stoickim spokojem ???? Tak się składa, że rusza właśnie sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon, a posiadanie takiego to gwarancja, że nie trzeba się martwić o to czy uda się zdobyć wejściówkę na atrakcyjne spotkanie na L83‼️

Cennik na młyn wygląda następująco:
- normalny 429 zł;
- ulgowy 359 zł;
- dziecięcy 219 zł.

Sprzedaż w Medalik – Sklep Kibica rusza w czwartek 9 czerwca‼️
Zapraszamy do sklepu w następujących godzinach:
- czwartek 10:00-17:00;
- piątek 10:00-17:00;
- sobota 10:00-14:00.

Przedłużenie karnetów z minionego sezonu dokonujemy na miejscu w sklepie, natomiast procedura wyrobienia nowej karty jest identyczna jak w poprzednim sezonie – podczas opłaty w sklepie będziecie informowani kiedy nowy karnet będziecie mogli odebrać.

I jeszcze ważna uwaga na koniec. Każdy kto zakupi karnet całosezonowy, otrzyma darmowy bilet na mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA w Częstochowie! Zakup karnetu na cały sezon zapewnia także pierwszeństwo w zakupie biletów na kolejne mecze w europejskich pucharach (w przypadku awansu do kolejnych rund) i na mecze Pucharu Polski. Te korzyści obowiązują wyłącznie przy zakupie karnetu na cały sezon.

RAKÓW DO KOŃCA!