PER ASPERA AD ASTRA

28 April 2022 15:41 w Aktualności

Wszystko co piękne rodzi się w bólach. Przed finałem Pucharu Polski piętrzy się dużo problemów przed nami, ale dokładamy wszelkich starań organizacyjnych by ten mecz przeszedł do naszej historii zapamiętany jak najlepiej. Nie oszukujmy się, potrzeba do tego Waszej pomocy.

Cieszymy się Waszą ilością i wierzymy, że nie będzie to jednorazowe zainteresowanie naszym klubem, ale też każdy zdaje sobie sprawę że po raz pierwszy w historii organizujemy coś na taką skalę. Apelujemy więc by każdy się dostosował do panujących reguł by ten mecz nie przypominał skoków narciarskich, żużla czy wiejskiego wesela.

Pamiętajcie o zabraniu na finał koszulek, biletów i w przypadku przejazdu organizowanego voucherów na przejazd. Do pociągów wsiadacie tak jak macie oznaczone na voucherach.
Na stadionie wedle ustaleń z organizatorem jedynym obowiązującym kryterium miejsc będzie podział na sektory góra/dół. Miejsca zajmujecie wedle własnego uznania. Wszyscy stosujecie się do poleceń wyznaczonych osób – na zbiórkach, czy na stadionie.

Cały mecz wspieramy dopingiem Raków w walce o obronę Pucharu. Nikt sam niczego nie intonuje, każdy stosuje się do poleceń wydawanych przez osoby z gniazda.
Sprawmy by ten mecz wypadł jak najlepiej. My dokładamy wszelkich starań, by nikt tego święta nam nie popsuł i wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Szczegółowe zasady panujące podczas przejazdu w autokarach i pociągach specjalnych podamy jutro. Również w piątek powinny być znane godziny odjazdów specpociągów po meczu.

RAKÓW DO KOŃCA!