Wywiad z Maciejem Gajosem

20 June 2011 21:00 w Aktualności, Wywiady

Przed wami wywiad z motorem napędowym Rakowa – Maciejem Gajosem. “Gajowy” po odejściu Mateusza Zachary został najskuteczniejszym zawodnikiem Czerwono – Niebieskich. W wywiadzie opowie o mijającym sezonie, a także o tym co czeka nas w nadchodzącym. Zapraszamy do lektury.Na początek Twoim zdaniem, jak uważasz było Raków stać na coś więcej niż 14 pozycja?

Myślę ,że było Nas stać na lepszy końcowy wynik. W Większości meczy toczyliśmy wyrównane pojedynki ,a nawet często byliśmy stroną przeważającą. Zabrakło konsekwencji, zbyt dużo bramek traciliśmy po stałych fragmentach gry czego skutkiem były takie a nie inny wyniki.

Nie były tajemnicą spore kłopoty Rakowa, jak duży wpływ miało to na waszą postawę w rundzie wiosennej?

Na pewno kłopoty finansowe nie pomagały nam w odnoszeniu dobrych wyników. Wiadomo ,że cały czas chodziło nam to gdzieś po głowie. Gdyby sytuacja finansowa Klubu była stabilna grało by się dużo łatwiej i moglibyśmy się skupić tylko i wyłącznie na problemach czysto sportowych.

A jak oceniasz swoją indywidualną postawę w minionych rozgrywkach?

Uważam że ten sezon był całkiem niezły, ale zawsze mogło by być lepiej. Mam nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy w moim jak i w wykonaniu całego zespołu.

Ostatnio podpisałeś nowy kontrakt. Na jaki okres czasu związałeś się z Rakowem?

Związałem się z Klubem 3-letnią umowa

Nie da się ukryć, że byłeś czołową postacią naszego zespoły czy w związku z tym było zainteresowanie Twoją osobą z innych klubów?

Osobiście do mnie nie było żadnych telefonów z innych drużyn. Nie wiem natomiast czy do klubu przechodziły pisma zainteresowane moja osoba.

Przed nami kolejny sezon w II Lidze a właściwie w III. Piłkarze Rakowa włączą się do walki o najwyższe cele?

Ciężkie pytanie o co będziemy grali w kolejnym sezonie, jesteśmy przed okresem przygotowawczym. Jedyne co mogę zapewnić i obiecać to ,to że w każdym meczu będziemy walczyć o 3 pkt.

Nadszedł czas urlopów, wybierasz się gdzieś wypocząć czy zostajesz na miejscu?

Nigdzie się nie wybieram, 2 tygodnie wolnego zamierzam spędzić w domu.

Dzięki za rozmowę :)

Również