Drodzy Fanatycy!

29 February 2020 09:25 w Aktualności

Po meczu w Gdyni przez internety przelała się fala hejtu na drużynę. Pewnie, że zasłużonego choć czasami forma jak i autorzy pozostawiali wiele do życzenia. Malkontentów wczoraj na trybunach zabrakło – kto wie, może byli na Żużlowej ;)

Na mecz z Piastem pojechali sami chorzy na Raków, fanatycy – jak nieprzypadkowo jedyna nasza flaga wczoraj wskazywała. I mimo niesprzyjających okoliczności udało się zrobić fajną atmosferę. No San Siro to akurat to nie było, ale i tak było zacnie :) Bardzo fajnie samoistnie podłączał się do dopingu sektor C. My wszyscy pokazaliśmy, że wierność barwom to nie pusty slogan i za to zostaliśmy nagrodzeni na boisku. A malkontenci? A szkoda na nich tracić czas :D

Przed nami w najbliższą niedzielę mecz z Pogonią Szczecin. Termin dużo wygodniejszy (jak już nie możesz inaczej to zabierz swoją kobietę do Bełchatowa, niech i ona coś ma na Dzień Kobiet – niezapomniane emocje ????), a i rywal kibicowsko solidniejszy. Paprykarzy też nie zabraknie w sektorze gości.

Od poniedziałku rusza sprzedaż w Medaliku pakietów wyjazdowych na sektor B. Nie zamulaj! Wspieraj Raków razem z nami! Żyj Rakowem i dopinguj z sektora B!

JEDEN RAKÓW – na murawie i trybunach, w drodze po zwycięstwo!