RAKÓW PONAD WSZYSTKO!

26 September 2019 11:08 w Aktualności

W lutym 2014 roku po raz pierwszy publicznie padła deklaracja, że na stulecie Rakowa klub chce osiągnąć najlepszy w historii wynik. Oczywiście można było się wówczas pukać w czoło, tym bardziej, że kilka miesięcy później na boisku spadliśmy na czwarty poziom. Niemniej zapobiegliwy gospodarz jest przygotowany, że za 7 lat może mieć spęd gości i musi ich gdzieś pomieścić…

Częstochowa to takie specyficzne miasto. Włodarze nie wybiegają za daleko w przyszłość. Jak to w polityce w myśl zasady – teraz kurwa my, a po nas choćby potop – nie robili nic by Skansen na Limanowskiego nadawał się w 2021 roku do czegoś więcej niż rozgrywki na trzecim bądź czwartym poziomie. Pamiętacie ile trzeba było czekać na oświetlenie?

Czerwoni plują nam po raz kolejny w twarz. Czas powiedzieć dość. Zaczynamy na meczu z Wisłą Płock. Od nas zależy czy nasz krzyk będzie na tyle głośny by był słyszalny. Jak nas będzie mało i będziemy siedzieć cicho to nikt z nami się nie będzie liczył. Nie oszukujmy się, jest czas przedwyborczy – to najlepszy okres by zmusić polityków do działania.

Oczywiście miasto Częstochowa robi z siebie dziada, no bo niby chce, ale kasy nie da. Z klubu poleci ?sprawdzam?. Zobaczymy jakich wykrętów tym razem będą używać politycy z SLD.

Niemniej niczego nie zmieniamy! My też sprawdzimy na kogo możemy liczyć w trudnej chwili. Przypominamy, że bilety na sektor B nadal można nabyć w Medaliku, zarówno dzisiaj, jak i jutro.

RAKÓW PONAD WSZYSTKO!