RAKÓW DO KOŃCA!

21 September 2019 15:00 w Aktualności

Każdy kto poddawał w wątpliwość nasze przedsezonowe stwierdzenie, że będziemy w bieżących rozgrywkach walczyć o przetrwanie sportowe i kibicowskie, musi po piątkowym meczu przyznać nam rację. Od początku pod górkę robią nam częstochowscy politycy, szybko do nich dołączyła bełchatowska policja i tamtejsza prezydent miasta. Teraz widzimy, że panowie z gwizdkiem również nie będą nam przychylni. Uprzywilejowanym klubom takich rzeczy nigdy by nie zagwizdano…

Tym bardziej musimy pokazać, że na Ekstraklasę zasługujemy! O barwy walczy się do końca. Gdy będzie nas mało i będziemy siedzieć cicho nikt z nami się nie będzie liczył.

Potraktujmy mecz z Wisłą Płock jako pierwszy etap wojny o przyszłość Rakowa. Nie zastanawiać się tylko widzimy się w sobotę wszyscy w Bełchatowie!

Bez względu na to za jakiego fana Rakowa się uważasz Twoje miejsce podczas tego meczu jest na sektorze B! Wszyscy w barwach i wszyscy gotowi m.in. na werbalne wyrażenie naszego zdania. Od nas wiele zależy! Jeśli masz Raków w sercu to nie ma wątpliwości co będziesz robił za tydzień.

W poniedziałek rozpocznie się w Medaliku sprzedaż pakietów wyjazdowych na sektor B. Wkrótce podamy wszystkie szczegóły. Nakręcamy się odpowiednio. I uprzedzając dobre rady i pomysły informujemy, że mecz to dopiero początek. Na bieżąco będziemy informować o kolejnych działaniach.

RAKÓW DO KOŃCA!