JEDZIEMY DO WARSZAWY!

27 August 2019 15:24 w Aktualności

Przypominamy, że w Medaliku w dalszym ciągu trwają zapisy na wyjazd do Stolicy. Sklep otwarty jest poniedziałek-czwartek 15:00-17:30, piątek 15:00-17:00.

Poniżej przedstawiamy Wam regulamin wyjazdu. Zalecamy zapoznać się z nim szczegółowo, albowiem będzie on bezwzględnie egzekwowany.

• Zbiórka na dworcu głównym PKP w niedzielę o godz. 14:45. Wymagany bilet na mecz i szalik, które były rozdawane przy zapisach w Medaliku, oraz dokument potwierdzający tożsamość potrzebny by móc wejść w Warszawie na stadion. Powrót zaplanowany jest na dworzec główny na godz. 1:50.

• W pociągu: wagony pierwszy oraz ostatni są zarezerwowane przez organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie z nich wyproszona.

• Nie pijemy alkoholu w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje Raków i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w Częstochowie i mecz zobacz w pubie.

• Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. Wagon numer 1 stanie się wagonem ostatnim, wagon 2 wagonem przedostatnim itd.

• Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, PKP naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! Obowiązuje bezwzględny zakaz używania hamulca ręcznego. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę. To samo tyczy się transportu z pociągu na stadion i z powrotem.

• W pociągu nie naklejamy vlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary. Gdy w danym przedziale zostaną stwierdzone naklejone vlepki skład całego przedziału będzie musiał pokryć karę naliczaną przez PKP.

• Na meczu przez całe 90 minut (a nawet i dłużej) zdzieramy gardła wspierając zawodników Rakowa. Nikt samopas nic nie intonuje, a każdy ma się dostosowywać do poleceń wydawanych przez osoby z megafonami.

• Szanujemy barwy. Każde nieodpowiednie zachowanie, z ewentualną stratą barw włącznie, będzie surowo karana.

RKS RAKÓW NA KIBOLSKIM SZLAKU!