Wakacje powoli zbliżają się do końca

4 July 2019 21:57 w Aktualności

Piłkarskie wakacje powoli zbliżają się do końca. Zapewne nie tak każdy z nas, kto wyczekiwał powrotu Rakowa do piłkarskiej elity, wyobrażał sobie nadchodzący sezon. Na mecze u siebie przyjdzie nam jeździć do Bełchatowa. Przeżyliśmy w czerwono-niebieskich barwach różne chwile, bywało źle, bywało też mocno pod górkę. Nadchodzący sezon będzie sporym wyzwaniem. Będziemy walczyć o przetrwanie w tej lidze, zarówno sportowe jak i kibicowskie. Niech nikt się nie łudzi, że rok w Bełchatowie nie odbije się na całym Rakowie rykoszetem. Bardzo dużo zależy od naszej postawy.

Od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na inauguracyjny mecz z Koroną. We współpracy z klubem oferujemy przejazd autokarowy na mecze w Bełchatowie w cenie: normalny 33 zł (bilet + przejazd), oraz ulgowy 27 zł (przejazd + bilet). Zapisy odbywają się osobiście w sklepie Medalik. Oczywiście sekcje dzielnicowe, jak i fan-kluby mogą zapisów dokonywać u swoich przedstawicieli. O ostatecznym terminie do którego należy zgłaszać się z listami będziemy informować na bieżąco. Oczywiście osoby niezrzeszone mogą ogarnąć się we własnej grupie, następnie wysłać swojego przedstawiciela z listą (imię, nazwisko, pesel) i pieniędzmi do sklepu.

Osoby zakupujące w klubie karnet, a nie posiadające własnego transportu zapraszamy również do Medalika. Takie osoby płacą tylko za przejazd autokarem (10 zł). W tym miejscu przypominamy wszystkim sympatykom Rakowa, że mimo iż to tytularnie mecze ?domowe?, to jednak Bełchatów jest terenem wyjazdowym, ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami. Każdy kibic Rakowa, bez względu na to jaki profil kibicowania wyznaje, zobowiązany jest do godnego reprezentowania RKS-u, a także gdy zajdzie taka konieczność do bronienia honoru czerwono-niebieskich barw.

Czekaliśmy 21 lat na Raków w Ekstraklasie, na Ekstraklasę na Limanowskiego musimy jeszcze poczekać. Od nas zależy czy będziemy swoją obecnością wywierać jakąkolwiek presję w temacie przebudowy Skansenu czy też nie. Fanatyzm, wierność barwom, to nie wpisy w mediach społecznościowych, a obecność na meczach Rakowa. Zaczynamy za niewiele ponad dwa tygodnie. Jedziemy wszyscy: starzy, młodzi, chuligani, ultrasi, pikniki i janusze. Ten sezon to coś więcej.

Raków do końca!