W środę feta na Limanowskiego?

23 April 2019 18:51 w Aktualności

W najbliższą środę, 24.kwietnia br. – lider Fortuna 1.Ligi- Raków Częstochowa zmierzy się przed własną publicznością z piątym w tabeli – Podbeskidziem Bielsko – Biała. Początek meczu o godzinie 17:30. Arbitrem głównym będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna. Spotkanie “na żywo” pokaże stacja Polsat Sport News.

Częstochowianie mieli już za sobą dwie szanse aby wywalczyć awans do Ekstraklasy. Kolejna nadarzy się już w najbliższą środę, kiedy to drużyna pod wodzą Marka Papszuna zagra przed swoimi kibicami z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Bielszczanie już nie walczą ani o awans a i utrzymanie w Fortuna 1.Lidze mają pewne.

Żaden z kibiców częstochowskiego Rakowa nie wyobraża sobie, że w środowy wieczór tuż po meczu z Podbeskidziem – na stadionie przy Limanowskiego nie będzie wielkiej fety z okazji awansu do Ekstraklasy.

Częstochowianie bowiem muszą zdobyć w tym spotkaniu pełną pulę aby być pewnym promocji na boiska Ekstraklasy.

Kadra TS Podbeskidzia Bielsko – Biała na rundę wiosenną sezonu 2018/2019:

Bramkarze: Rafał Leszczyński, Wojciech Fabisiak, Arkadiusz Leszczyński.

Obrońcy: Dominik Jończy, Mavroudis Bougaidis (Grecja), Filip Modelski, Kamil Wiktorski, Aleksander Komor, Kacper Gach, Paweł Oleksy, Adrián Gómez Ramírez (Hiszpania), Bartosz Jaroch.

Pomocnicy: Jakub Bieroński, Guga Palavandishvili (Gruzja), Michał Rzuchowski, Adrian Rakowski, Roberto Gándara González “Chopi” (Hiszpania), Damian Hilbrycht, Przemysław Płacheta, Łukasz Sierpina (kapitan drużyny), Miłosz Kozak, Kacper Kostorz.

Napastnicy: Marko Roginić (Chorwacja), Valerijs Sabala (Łotwa).

Przybyli:
Adrián Gómez Ramírez – Sportiwnyj Klub Irtysz Pawłodar
Damian Hilbrycht – BTS Rekord Bielsko – Biała
Marko Roginić – NK Nafta Lendava

Sztab szkoleniowy:
Trener: Krzysztof Brede
II Trener: Hubert Kościukiewicz
Trener bramkarzy: Paweł Rompa
Trener-Analityk: Adrian Olecki
Kierownik zespołu: Piotr Czak

Autor: P. Pindor