Kolejny krok w drodze do…

8 March 2019 19:47 w Aktualności

Już jutro Czerwono-Niebiescy zmierzą się w Katowicach na stadionie przy ulicy Bukowej z miejscowym GKS-em. Dla podopiecznych M. Papszuna będzie to jeden z kolejnych kroków które trzeba wykonać w drodze do założonego celu. Celem jakim jest wymarzony awans do najwyższego szczebla rozgrywkowego. Zgoła odmienne nastroje panują w drużynie GKS-u. Podpieczni D. Dudka na chwilę obecną zajmują 17 miejsce w ligowej tabeli i walczą o opuszczenie strefy spadkowej.

Ostatnie spotkanie w którym zmierzyły się obie ekipy miało miejsce 22 sierpnia. W meczu rozegranym na Limanowskiego padł wynik 2:0 a ze zwycięstwa cieszyli się Częstochowianie. Na listę strzelców wpisali się odpowiednio D. Formella oraz P. Kun.

Ostatnie spotkanie pomiędzy ekipami przy ulicy Bukowej miało miejsce blisko rok temu. Ze zwycięstwa 2:1 w marcu 2017 cieszyli się zawodnicy miejscowego GKS-u. Honorowego gola dla Czerwono-Niebieskich w tamtym meczu zdobył A. Niewulis.

Pierwszy gwizdek jutrzejszego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Sędzią meczu w Katowicach będzie Mariusz Korpalski z Torunia.