Sparingowo ze Zniczem

31 January 2019 20:03 w Aktualności

W najbliższy piątek, 1 lutego br. drużyna częstochowskiego Rakowa rozegra trzecie spotkanie sparingowe podczas obecnej przerwy zimowej. Rywalem będzie zajmujący 10.pozycję po rundzie jesiennej w drugiej lidze-Znicz Pruszków.

Początek spotkania o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią MSP “Raków”. Dla piłkarzy Rakowa będzie to ostatnie spotkanie przed wylotem w najbliższą niedzielę 3.lutego br. na dwutygodniowe zgrupowanie do tureckiej miejscowości Kizilagac.

Dla Rakowa będzie to trzecie spotkanie kontrolne w przerwie zimowej : dwa poprzednie mecze drużyna pod wodzą Marka Papszuna wygrała: najpierw w Jarocinie z Wartą Pozań, (2:0) a przed tygodniem w Częstochowie z GKS-em Jastrzębiem, (5:3).

Natomiast pruszkowianie prowadzeni przez Andrzeja Prawdę mają za sobą rozegrane trzy spotkania kontrolne w czasie tegorocznej zimy w których odnieśli zwycięstwa ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (2:0) oraz z KS Łomianki (2:1). Przed tygodniem drużyna Znicza uległa na wyjeździe Legionovii Legionowo, (1:3).

Jak do tej pory włodarze Znicza Pruszków podpisali kontrakt z jednym zawodnikiem: pomocnikiem Kacprem Smoleniem z Sandecji Nowy Sącz.

Autor: P. Pindor