2018.11.17 GKS Jastrzębie – Raków

21 November 2018 18:05 w Aktualności, Relacje z trybun

Wyjazd do Jastrzębia cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców Rakowa. Ostatni raz los nas skojarzył dawno, dawno temu. Zapisy ruszyły pełną parą i szybko praktycznie zamknęliśmy listę wyjazdową. Zbiórka pod stadionem o 12:30. Z nami 5 osób z Lechii Gdańsk, ruszamy w 3 autokary i auta. Jak to zwyczajowo bywa podróżujemy w obstawie. Kierowcy autokarów tego dnia mega nieogarnięci, zamiast lecieć najszybszą trasą, przewieźli nas okrężnymi drogami. W dodatku jeden jechał prosto drugi skręcił w prawo i pod stadion docieramy na grupy. Po drodze nasze auta przejmują braci z Videotonu. Na liście było ich 14, jednak dojechało 4 ponieważ bus zepsuł się po drodze i niestety nie dojechali. Pod stadionem docierają do nas Chemicy w 85 osób i jest nas wszystkich 333 osoby. Wejście na stadion bardzo wolne i na sektorze gości wszyscy meldujemy się kilkanaście minut po rozpoczęciu meczu. Na płocie zawisło kilkanaście flag Rakowa, dwie Chemika i jedna Vidi. W drugiej połowie na płocie zawisł okazjonalny trans na 20 lecie grupy Berzowcy. Gospodarzy w młynie ok 300. Co do meczu nasze grajki rozjeżdżają przeciwnika 5:1 i umacniają się jeszcze bardziej na pozycji lidera pierwszej ligi. Po meczu chwilę czekamy w sektorze i zawijamy się do autokarów i aut. W Częstochowie jesteśmy ok godziny 22:00.